Strona 1 z 1

prezenty na wszystkie okazje

: 25 mar 2021, 10:49
autor: Jacuś
Myślę, że w sklepie Frogles znajdziecie wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Mają tam wiele różnych pomysłów na prezent. Między innymi znajdziecie tam skarpetki w oryginalne wzory. Wybór jest naprawdę ciekawy. Uważam, że zawsze należy stawiać na oryginalne pomysły i wybierać prezent dla konkretnej osoby, aby sprawić komuś ogromną radość.

Re: prezenty na wszystkie okazje

: 26 mar 2021, 6:16
autor: Ryś
A co powiecie na taka propozycję tu https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... afari/8667 Przecież zaraz mamy święta wielkanocne. I moim zdaniem ten ładny kosz, będzie dobrym prezentem dla bliskiej osoby. Jest pełen przysmaków - słodkości. A też znajdziecie w nim butelkę wina czerwonego z Sycyli.

Re: prezenty na wszystkie okazje

: 28 mar 2021, 20:28
autor: Piotruś
Książka jest dobrym prezentem na każdą okazję i dlatego odwiedź internetową księgarnię gdzie ja kupuję od lat. Ma na myśli tą https://www.taniaksiazka.pl/amerykanski ... 89528.html i ja w tym roku też skorzysta z ich wyprzedaży i obdaruję rodzinę. Bez problemu znajdę coś dla każdego niezależnie od gustu.

Re: prezenty na wszystkie okazje

: 01 maja 2021, 20:32
autor: Asuna
wszelkie urządzenia wyposażenia domu mogą być prezentowane bez względu na okazję. na przykład pralka https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... rac-.bhtml . ja osobiście byłabym przeszczęśliwa, gdybym raki prezent dostała :)

Re: prezenty na wszystkie okazje

: 05 maja 2021, 21:10
autor: Kędziorek
Jeżeli ktoś szuka czegoś już bardziej odjechanego na prezent to ja mogę polecić na przykład taki monitor https://itnes.pl/monitory/monitory-lenovo/ Wiele młodych osób gra w gry bądź zajmuje się innymi rzeczami i taki akurat prezent dla nich byłby idealny. Oczywiście każdy musi dopasować parametry pod siebie więc szukajcie co wam trzeba. :)

fajki lodowe

Re: prezenty na wszystkie okazje

: 06 maja 2021, 6:59
autor: Badaka
Coś praktycznego po prostu, wtedy będziecie mieć pewność, że prezent będzie trafiony. Choć z tym to też i różnie bywa;) Ja zastanawiam się nad telefonem dla chrześniaka, konkretnie to mam upatrzony model OPPO Reno 5 Lite z telefonu to chyba nie można się nie cieszyć.

Re: prezenty na wszystkie okazje

: 07 maja 2021, 12:36
autor: kaśka11
pewnie zalezy od osoby i okazji, stopnia zażyłości, mnie najbardzej cieszą rzeczy do układania włosów, lubię się bawić stylizacjami , często robię sobie fale, mam świetną lokówkę curl styler od Babyliss, podoba mi się efekt i mozna sobie zrobić nią różne fryzury, lubi nosić na głowie shaggy hair, kontrolowany nielad jest super