Strona 1 z 1

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 05 wrz 2020, 3:07
autor: tabita93
Cześć! Ostatnio zastanawiałam się, nad zapisaniem swojego syna na jakieś zajęcia dodatkowe, bo młody ma niepohamowaną energię :) Zaciekawiła mnie oferta Akademii Sportu Wesoła w Warszawie. Znacie tę placówkę? Polecacie?

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 11 wrz 2020, 3:16
autor: sław_69
Mnie klub sportowy Wesoła zachęcił ofertą treningów piłki nożnej. Syn bardzo lubi "kopać piłkę", więc za długo się nie zastanawiałem. Dobrze zrobiłem, bo młody nie może doczekać się kolejnych treningów. Mają też świetnych trenerów, więc zdecydowanie polecam ;)

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 26 wrz 2020, 4:46
autor: river
U nas jest sporo zajęć dodatkowych, a jeszcze doszło jedno bo musi córka poćwiczyć wymogę. Dlatego od października odwiedzać będziemy gabinet logopedyczny warszawa - prawidłowa wymowa to podstawa!

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 08 paź 2020, 11:45
autor: Zuzia
Moim zdaniem na pewno warto zadbać o to, aby dziecko znało język obcy, zwłaszcza język angielski. Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje profesjonalne kursy językowe, o których możecie poczytać sobie na przykład na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski. Jak widać w ofercie są również specjalne kursy dla dzieci ;)

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 13 paź 2020, 19:26
autor: fabi88
Uważam, że dzieci mają za mało ruchu, bo same zajęcia z w-fu nie wystarczą. Dlatego swoje pociechy zapisałam na zajęcia z brazylijskiego jiu-jitsu, bo zawsze chciały uprawiać sztuki walki. Polecam treningu u http://wswietnejformie.pl/bjj-kids-wroclaw/ . Mają doświadczonych trenerów, którzy potrafią rozmawiać z dziećmi. Moje czekają na każdy trening z niecierpliwością.

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 01 gru 2020, 9:55
autor: Dyśia
Moim zdaniem takie zajęcia mogą nawet wpłynąć na przyszłość dziecka. Dlatego jak moja pociecha, będzie w wieku przedszkolnym i przyjdzie czas na zapisanie go do przedszkola, to zdecyduję się na to https://fiqmiku.pl/. Posiadają wiele zajęć dodatkowych, od tańca po judo. Również bardzo ważną kwestią jest to, że mają język angielskim, na którym również mi zależy.

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 19 gru 2020, 20:09
autor: sakuś
No my wybraliśmy Te Vizję na Wawrze i po dwóch latach absolutnie wyboru nie żałujemy, ponieważ mamy pewność, że nasze dziecko rozwija się w odpowiedni sposób realizując ponad przeciętny program, który na pewno daleko zaprowadzi Twoje dziecko. Sprawdźcie!

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 12 sty 2021, 23:38
autor: obiadwsobote
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie, to szkoła w której sporo czasu poświęca się właśnie na zajęcia dodatkowe. To dobra okazja nie tylko do zdobycia dodatkowej wiedzy ale i zawiązywania przyjaźni i relacji, dzieci dzięki temu jeszcze lepiej i chętniej aktywnie uczestniczą wspólnie już w normlanych zajęciach i lekcjach.

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 27 sty 2021, 21:41
autor: miluś
Przez epidemię moje dziecko nie może chodzić na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do matury . Wiec wpadłam na pomysł ze kupie mu taki podręcznik wspomagający nauczanie tutaj " Teraz matura. Język angielski. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony " . Znalazłam go w tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/teraz-matura. Pozwala oswoić się z formą egzaminu ustnego dzięki przykładowym zestawom do matury ustnej w wersji dla zdającego oraz egzaminującego.

lampka minionek

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 19 kwie 2021, 11:26
autor: MonikaGrudziądz
Dzięki wszystkim za bardzo ciekawe opinie w tym temacie. Wychowanie dziecka to duża odpowiedzialność, dlatego trzeba przemyśleć plan działania wystarczająco wcześnie. Mogą do tego posłużyć książki czy też wiedza bardziej doświadczonych osób. Trzeba się oczywiście nią dzielić między sobą ponieważ w ten sposób zwiększamy potencjał naszego dziecka. Najważniejsze oczywiście będzie kilka pierwszych lat jego życia. Nauczenie się takich umiejętności jaki czytanie to podstawa. Warto sobie zadać pytanie jaką taktykę obrać i jak zachęcić dziecko do czytania bo nie każdy rodzic o tym wie. Dobrym przykładem niech będzie ten artykuł - http://czytamsobie.pl/sposoby-by-zachec ... i-czytania poszerzający znacznie naszą świadomość odnośnie tego zagadnienia. Oczywiście samo przeczytanie nam wiele nie da jeśli nie zaczniemy wdrażać tych pomysłów w zycie. Także życze wszystkim cierpliwości oraz jak najszybszych rezultatów.

organizacja spotkań biznesowych

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 08 maja 2021, 13:13
autor: Kaśia
Córka mojej koleżanki, jest zapisana do tego przedszkola https://fiqmiku.pl/. Mają tam mnóstwo zajęć dodatkowych, dzięki którym dziecko może odkryć swój talent. Dlatego jak mój syn tylko będzie w wieku przedszkolnym, od razu go tam zapiszę. Podoba mi się to, że drugim jeżykiem w którym się komunikują w przedszkolu, jest język angielski. Jest to dla mnie bardzo ważna kwestia.

Re: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

: 28 cze 2021, 21:07
autor: Asuna
Ważna jest nauka języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego. Można wprowadzić metody nauki, które tutaj https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html zostały wspomniane. Rodzice powinni o edukację dziecka zadbać i to od najmłodszych lat