Tworzenie stron internetowych - komu zlecić?

Wszystko o rekomendowanych stronach, miejscach w sieci, firmach i usługach.
Wojciu-Strażak

Tworzenie stron internetowych - komu zlecić?

Post autor: Wojciu-Strażak »

Zastanawiam się nad stroną internetową dla mojej Firmy. Prowadzę hurtownię i coraz częściej przedstawiciele mówią że powinienem posiadać stronę firmową. Zastanawiam się która firma mogłaby to dla mnie zrobić. Zależy mi na szybkiej realizacji i indywidualnej szacie graficznej. Szukam kogoś kto zajmuje się tworzenie stron internetowych Świdnica. Jesteście w stanie polecić firmę?

Zastanawiam się nawet czy na stronie internetowej nie powinno być sprzedaży. Być może zwiększyłbym dzięki temu obroty w firmie, bo miałbym nowy kanał sprzedaży. Handlowcy trochę się buntują, bo myślą że koszt tworzenia strony internetowej mocno naruszy budżet firmy. Wiem jednak że firma Codeideas zajmuje się budowaniem stron www za bardzo odpowiednie pieniądze.

Myślę że na mojej stronie powinno być kilka zakładek. Np strona kontaktowa, opis firmy, opis oferty itd. Zastanawiam się tylko ile czasu trwa projektowanie strony www?
AnetaMiska

Re: Tworzenie stron internetowych - komu zlecić?

Post autor: AnetaMiska »

Projektowanie stron może zając od 3 tygodni do kilku miesięcy. W sumie wszystko zależy tak na prawdę od twoich oczekiwań. Bo może się okazać że będziesz potrzebował tak rozbudowanego projektu, że zajmie to nawet i pół roku. Dobrze opracuj brief ze swoja agencją i unikaj osób, które zainstalują Ci jakiś beznadziejny szablon na wordpres albo innym tego typu wynalazku. Koszt wykonania strony internetowej to w sumie zazwyczaj kilka tysięcy złotych. Jeżeli ktoś Ci proponuje stronę za 1500 zł, to lepiej nie pakuj pieniędzy w takie badziewie, tylko skocz z dziewczyną na długi weekend do spa - lepiej na tym wyjdziesz.
ODPOWIEDZ