Firmowa strona internetowa

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Hermenegilda89
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2021, 17:44

Firmowa strona internetowa

Post autor: Hermenegilda89 »

Cześć. Każdy chyba wie, że posiadanie własnej strony internetowej w dzisiejszych czasach to rzecz niemal obowiązkowa. Dzięki temu bardziej prawdopodobne jest to, że klient trafi na to, czego szuka. Sama planuję zlecić stworzenie strony www w Zielonej Górze, bo udało mi się znaleźć super zespół. Czy wy możecie pochwalić się swoimi witrynami?
dzióbek

Re: Firmowa strona internetowa

Post autor: dzióbek »

Odnośnie strony firmowej, to muszę przyznać, że tworzenie stron internetowych wcale nie jest takie proste. Udało mi się znaleźć firmę Crear, która zajmuje się tworzeniem stron, a nawet sklepów internetowych. Do tego znają się na pozycjonowaniu. Moim zdaniem to kluczowe elementy, o które każdy, kto ma firmę powinien zadbać.
Awatar użytkownika
fabi88
Posty: 65
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:09
Kontakt:

Re: Firmowa strona internetowa

Post autor: fabi88 »

Pewnie, że nie jest. I niby firm, które się tym zajmują jest sporo, ale moim zdaniem warto wybierać najlepsze. Z tego co wiem to estetyczne i funkcjonalne strony robią ludzie z firmy Internetowe strony www. Od projektu, po wykonanie. Kompleksowo. Dbają o każdy szczegół - m.in. responsywność czy wymogi wyszukiwarek. Tu ich znajdziecie https://g.page/internetowe-strony-www . Warto rzucić okiem.
Radziu

Re: Firmowa strona internetowa

Post autor: Radziu »

Nowoczesna strona internetowa, to dzisiaj element, który pozwala budować przewagę konkurencyjną. Bez niej trudno będzie myśleć o pozyskaniu nowych klientów. Szukałem w Poznaniu agencji która sprosta moim wymaganiom i w końcu znalazłem. Pixels Perfect tworzy profesjonalne strony internetowe zgodne z najnowszymi trendami. Ich portfolio online zobaczysz tutaj: https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-poznan/

szpital w tarnowie św łukasza
vanda

Re: Firmowa strona internetowa

Post autor: vanda »

Hermenegilda89 pisze: 28 sie 2021, 12:21 Cześć. Każdy chyba wie, że posiadanie własnej strony internetowej w dzisiejszych czasach to rzecz niemal obowiązkowa. Dzięki temu bardziej prawdopodobne jest to, że klient trafi na to, czego szuka. Czy wy możecie pochwalić się swoimi witrynami?
Cześć, nie jeszcze nie mogę się pochwalić, ale myślę, że to już niedługo nastąpi. Sprawdzam na przykład, czy teksty na stronę www mogę zamówić gdzieś w Rzeszowie. Nie mam głowy do pisania poradników, a taki mały blog chciałam zaraz obok strony otworzyć. Muszę ciekawym tekstem też klienta przyciągnąć, sami na pewno to rozumiecie.
ODPOWIEDZ