nowe wyposażenie salonu

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
ewelina23
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2020, 20:31

nowe wyposażenie salonu

Post autor: ewelina23 »

Prowadzę salon kosmetyczny już dość długo i po wyposażeniu widać jak długo :) . Dlatego najwyższy czas kupić nowe wyposażenie kosmetyczne . W okolicy jest sporo salonów oferujących takie usługi jak moje, więc warto zadbać również o wygląd i sprzęt w salonie aby zachęcić klientów do skorzystania z usług właśnie u mnie.
miła

Re: nowe wyposażenie salonu

Post autor: miła »

mam salon fryzjerski, biznes coraz lepiej się kręci, jestem zadowolona z tej decyzji, codzienną pracę ułatwia mi korzystanie z urządzęń Babyliss pro. To jest świetna marka sprzętu, mam sporo różnych odeli iedawno kupiiłam nową długą lokówkę tytanowo-diamentową 10mm, jest świetna i sprawdz się także przy długich włosach

łuk blokowy
gruźa

Re: nowe wyposażenie salonu

Post autor: gruźa »

miła pisze: ↑14 lip 2021, 22:27 mam salon fryzjerski, biznes coraz lepiej się kręci, jestem zadowolona z tej decyzji, codzienną pracę ułatwia mi korzystanie z urządzęń Babyliss pro. To jest świetna marka sprzętu, mam sporo różnych odeli iedawno kupiiłam nową długą lokówkę tytanowo-diamentową 10mm, jest świetna i sprawdz się także przy długich włosach
też lubię urządzenia od BabylissPRO, to moja ulubiona marka dla profesjonalistów, nigdy nie miałam z nimi problemów. Są bardzo dobrze wykonane, poręczne i dobrze leżą w ręku to ważne a wiadomo, że tego typu sprzętu używa się przez kilka godzin dziennie
S.Frańka

Re: nowe wyposażenie salonu

Post autor: S.Frańka »

Ja specjalistyczny sprzęt fryzjerski kupuję u nich https://mimari.com.pl/pl/c/Urzadzenia-Fryzjerskie/45, cenowo super, mają dobrej jakości produkty, które w funkcjonalny sposób, w pełni pomogą zagospodarować przestrzeń salonu urody. Bardzo lubię krzesła od nich i sprzęt fryzjerski. Mają teraz bardzo dobrą ofertę conową.
ODPOWIEDZ