gdzie się zaopatrzyć w sprzęt fryzjerski?

Wszystko o rekomendowanych stronach, miejscach w sieci, firmach i usługach.
sęro

gdzie się zaopatrzyć w sprzęt fryzjerski?

Post autor: sęro »

gdzie się zaopatrujecie w sprzęt fryzjerski? Rozglądam się za paroma nowymi urządzeniami. Potrzebna mi jest prostoniwca, widziałam fajną, czerwoną prostonicę titanium od Babyliss pro, passowałaby mi kolorystycznie do wystroju salonu _____________________________________
oliłka

Re: gdzie się zaopatrzyć w sprzęt fryzjerski?

Post autor: oliłka »

sęro pisze: ↑28 maja 2021, 22:24 gdzie się zaopatrujecie w sprzęt fryzjerski? Rozglądam się za paroma nowymi urządzeniami. Potrzebna mi jest prostoniwca, widziałam fajną, czerwoną prostonicę titanium od Babyliss pro, passowałaby mi kolorystycznie do wystroju salonu _____________________________________
jeśli chodzi o marke Babyliss pro to na pewno znajdziesz je w wielu hurtowniach fryzjerskich , to dosyć popularna marka dla profesjonalistów, ja bardzo lubię ich sprzet, widać dbałość o szczegóły i wykonanie
mońka

Re: gdzie się zaopatrzyć w sprzęt fryzjerski?

Post autor: mońka »

sęro pisze: ↑28 maja 2021, 22:24 gdzie się zaopatrujecie w sprzęt fryzjerski? Rozglądam się za paroma nowymi urządzeniami. Potrzebna mi jest prostoniwca, widziałam fajną, czerwoną prostonicę titanium od Babyliss pro, passowałaby mi kolorystycznie do wystroju salonu _____________________________________
akurat babyliss pro ma dosyć łatwo dostępny sprzęt, można ich urządzenia znaleźć w większoci hurtowni fryzjerskich, ja zamawiam głównie w necie, na pewno znajdziesz w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ