Rzeczywisty koszt naprawy auta

Szukasz dobrych fachowców? Uwielbiasz samochody? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Awatar użytkownika
Mirołada
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2020, 16:36

Rzeczywisty koszt naprawy auta

Post autor: Mirołada »

Witam serdecznie. Nie tak dawno miałam stłuczkę nie z mojej winy. Problem w tym, że moim zdaniem ubezpieczyciel znacząco zaniżył koszty naprawy mojego samochodu. Wiecie, jak taką sprawę rozwiązać? Może byliście w podobnej sytuacji?
Awatar użytkownika
Wolimir_89
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 11:18

Re: Rzeczywisty koszt naprawy auta

Post autor: Wolimir_89 »

To się dość często zdarza, sam miałem podobny problem, ale z polecenia znajomego zgłosiłem się do rzeczoznawcaonline.pl. Wykonają dla Ciebie kosztorys naprawy przez internet, bez zaniżania oczywiście. Polecam, bo to eksperci w tej dziedzinie.
Sławek84

Re: Rzeczywisty koszt naprawy auta

Post autor: Sławek84 »

Hmm, ja od lat korzystam z usług serwisu Dyszkiewicz, właśnie dlatego, że oni zawsze podchodzą bardzo uczciwie do klienta- bez względu na to, czy naprawa ma być zrealizowana na koszt sprawcy kolizji czy dotyczy zwyczajnej usterki auta. Pozostawiam Wam namiar na ten warsztat: http://dacia.dyszkiewicz.pl/mechaniczny.html . Zapewniam, że świetni fachowcy, z dużym doświadczeniem. Nie bez powodu przyjeżdżam do nich przecież od ponad dekady. Zapomniałbym- na czas naprawy można wynająć na miejscu samochód zastępczy.
aluśka

Re: Rzeczywisty koszt naprawy auta

Post autor: aluśka »

Koszty naprawy samochodu są naprawdę bardzo różne. Wszystko zależy od tego co się zepsuje. Gdybyś szukał części do swojego auta to warto zajrzeć tutaj https://2407.pl i zapoznać się z ofertą tego internetowego sklepu motoryzacyjnego. Z tego co widziałam ceny są tam bardzo przystępne
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Rzeczywisty koszt naprawy auta

Post autor: Mr Robot »

Wszystko zależy od tego co się dokładnie zepsuje. U mnie na przykład potrzebna była geometria zawieszenia Ursynów, ale nie kosztowała ona dużo ;) Wymieniałem zawieszenie i musiałem wszystko ustawić. W serwisie poradzili sobie z tym bardzo sprawnie i bez kłopotów.
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
fgg

Re: Rzeczywisty koszt naprawy auta

Post autor: fgg »

Mr Robot pisze: ↑21 maja 2021, 7:00 Wszystko zależy od tego co się dokładnie zepsuje. U mnie na przykład potrzebna była geometria zawieszenia Ursynów, ale nie kosztowała ona dużo ;) Wymieniałem zawieszenie i musiałem wszystko ustawić. W serwisie poradzili sobie z tym bardzo sprawnie i bez kłopotów.
dzięki za info
kamillaś36

Re: Rzeczywisty koszt naprawy auta

Post autor: kamillaś36 »

Jeśli są jakieś problemy z turbosprężarką, to polecam wybrać się do warsztatu - https://www.totalturbo.pl/ . Jest świetny, a mechanicy perfekcyjnie znają się na turbosprężarkach. Wykonują ich naprawy oraz regeneracje. Dzięki temu Wasze auto odzyskuje moc i bezpiecznie nim ponownie podróżujecie!
ODPOWIEDZ