urządzenie salonu fryzjerskiego

Wszystko o rekomendowanych stronach, miejscach w sieci, firmach i usługach.
mętka

urządzenie salonu fryzjerskiego

Post autor: mętka »

Chcę wkrótce założyc własny salon fryzjerski, stoję teraz przed zakupem urzadzeń typu suszarki, lokówki, maszynki. Pytanie do profesjonalistów jakie marki wam się sprawdzaja? Czy ktoś z was pracuje na urzadzeniach od babyliss pro. Mysle, czy nie pójść w jedną markę sprzetu i rozważam właśnie Babyliss pro.
ęndena

Re: urządzenie salonu fryzjerskiego

Post autor: ęndena »

mętka pisze: ↑10 kwie 2021, 17:21 Chcę wkrótce założyc własny salon fryzjerski, stoję teraz przed zakupem urzadzeń typu suszarki, lokówki, maszynki. Pytanie do profesjonalistów jakie marki wam się sprawdzaja? Czy ktoś z was pracuje na urzadzeniach od babyliss pro. Mysle, czy nie pójść w jedną markę sprzetu i rozważam właśnie Babyliss pro.
BabylissPro ma wysokiej jakości urządzenia, używam ich w pracy. Sprawdzają się, są wytrzymale, poręczne, fajnie i się nimi pracuje. Teraz sobie kupiłam fajna prostownice ultrasonic z mikromgiełką, dziala to jako dodatkowe nawilżenie do włosów.
Awatar użytkownika
karin
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Re: urządzenie salonu fryzjerskiego

Post autor: karin »

Czy zamierzacie też zamówić panele czołowe do opisania urządzeń i sprzętów, w swoim salonie fryzjerskim czy też salonie kosmetycznym? Ja coraz poważniej zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. To nie jest duży koszt, także myślę że tym bardziej warto.
mętka

Re: urządzenie salonu fryzjerskiego

Post autor: mętka »

ęndena pisze: ↑22 kwie 2021, 22:06
mętka pisze: ↑10 kwie 2021, 17:21 Chcę wkrótce założyc własny salon fryzjerski, stoję teraz przed zakupem urzadzeń typu suszarki, lokówki, maszynki. Pytanie do profesjonalistów jakie marki wam się sprawdzaja? Czy ktoś z was pracuje na urzadzeniach od babyliss pro. Mysle, czy nie pójść w jedną markę sprzetu i rozważam właśnie Babyliss pro.
BabylissPro ma wysokiej jakości urządzenia, używam ich w pracy. Sprawdzają się, są wytrzymale, poręczne, fajnie i się nimi pracuje. Teraz sobie kupiłam fajna prostownice ultrasonic z mikromgiełką, dziala to jako dodatkowe nawilżenie do włosów.
ęndena i jak ta prostownica z mikromgiełką?? Jak to się sprawdza? Muszę kupić nowe urządzenie do swojego salonu, rozwazam między innymi właśnie ten sprzęt od Babylisspro. Widziaalm, ze tą mgiełkę można wylączyć, pewnie dzieki niej włosy po prostowaniu są jeszcze gladsze
ODPOWIEDZ