Dobra żywność

Ciekawe fakty, tematy, opinie.
Awatar użytkownika
Józef1981
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2020, 4:22

Dobra żywność

Post autor: Józef1981 »

Cześć wam. Zwracacie uwagę na to, co jecie? Mam na myśli to, czy staracie się odżywiać jak najbardziej naturalnymi produktami? Według mnie zdrowa żywność to podstawa dobrego samopoczucia. Nie wspominając już o tym, jak korzystnie wpływa na cały nasz organizm i ani trochę go nie zaśmieca. Jakie wy macie do tego podejście?
szarliła

Re: Dobra żywność

Post autor: szarliła »

Na pewno zwracam uwagę na to co jemy, mam małe dziecko, niedawno rozpoczęło przygodę ze stałym jedzeniem, wybrałam dla niego obiadki hipp bio, zaczęliśmy od słoiczków z warzywami, mają takie małe 80g, które akurat na 2 dni wystarczają, synkowi posmakowały
Łyżwa

Re: Dobra żywność

Post autor: Łyżwa »

szarliła pisze: ↑22 lut 2021, 19:35 Na pewno zwracam uwagę na to co jemy, mam małe dziecko, niedawno rozpoczęło przygodę ze stałym jedzeniem, wybrałam dla niego obiadki hipp bio, zaczęliśmy od słoiczków z warzywami, mają takie małe 80g, które akurat na 2 dni wystarczają, synkowi posmakowały
Mówisz o tych słoiczkach "pierwsza łyżeczka", tak? U nas też zaczynaliśmy rozszerzanie od marchewki i dyni. Teraz już poznajemy inne smaki, zamawiam je ze strony dodomku - https://hipp.dodomku.pl/promocje_3639.html
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Dobra żywność

Post autor: jolka2 »

Dobra żywność powinna być zdrowa, bezpieczna, przygotowana z najwyższej jakości produktów. A takim często wykorzystywanym i niezbędnym jest olej rzepakowy. Z resztą jak wystarczy sobie wpisać w wyszukiwarkę olej rzepakowy wartości odżywcze żeby się przekonać, dlaczego właśnie taki warto stosować.
daś

Re: Dobra żywność

Post autor: daś »

Sklep ekologiczny Swojska Piwniczka udowadnia, że zdrowa żywność nie musi być ani droga, ani trudno dostępna. Ja od dłuższego czasu robię tam zakupy - dzięki temu mam pewność, że jem produkty dobrej jakości :) A co za tym idzie, mam świetne samopoczucie.
Ł_Wiktoria

Re: Dobra żywność

Post autor: Ł_Wiktoria »

Zdrowe jest na pewno spożywanie dużej ilości wody. Szczególnie teraz, jak robi się coraz cieplej to trzeba pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. U nas w kranie woda jest słabej jakości więc my kupujemy wodę w butelkach. Smakuje nam Staropolanka. Ja piję niegazowaną, a mąż gazowaną. Kupujemy taką i taką. Teraz mają też loterię, więc paragony jak kupimy wodę zbieramy i rejestrujemy - www.loteriastaropolanka.pl . Może uda się kiedyś wygrać, loteria trwa całe lato ;)
bożena

Re: Dobra żywność

Post autor: bożena »

Najbardziej do gustu przypadła mi zdrowa żywność, którą zamawiam w https://7-nutrition.com/kategoria-produ ... a-zywnosc/ . Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych producentów, który również w swojej ofercie posiada witaminy i suplementy. Naprawdę warto tutaj zajrzeć
ałła

Re: Dobra żywność

Post autor: ałła »

Dla mnie dobra żywność to taka z odpowiednim, wysokiej jakości składem. Która dostarczy organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Sama z chęcią taką kupuję, jest różnica. Teraz to nawet słone przekąski jak ktoś lubi to też można kupić takie, które są zdrowe i śmiało można je jeść i jednocześnie nie mieć wyrzutów sumienia jak ja to mówię.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Dobra żywność

Post autor: Zuzia »

A jakie są Waszym zdaniem najlepsze przekąski? Według mnie zamiast chipsów, paluszków itp. najlepiej sięgać po orzechy :) Są bardzo zdrowe, mają mnóstwo witamin i dobrych dla zdrowia kwasów tłuszczowych. Ja zaopatruję się w nie w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/182-orzechy. jak widać wybór jest tam naprawdę szeroki ;)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Dobra żywność

Post autor: Kamilla36 »

Od dłuższego czasu przywiązuję większą uwagę do tego co jem. Kiedyś nie przywiązywałam uwagi szczególnie wtedy gdy wybierałam przekąski. Warto jednak szukać ich na stronie: freeyu . Poza dużą ilością zdrowych produktów, mają tutaj także wiele cennych rad na temat zdrowego odżywiania.
sósek

Re: Dobra żywność

Post autor: sósek »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://presscontent.pl
ODPOWIEDZ