Wycieczka dla dzieci

Czas na przygodę! Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczkę, co zabrać ze sobą, czego wystrzegać się w podróży i co koniecznie trzeba zobaczyć.
Awatar użytkownika
Raszyda_72
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2021, 6:28

Wycieczka dla dzieci

Post autor: Raszyda_72 »

Macie jakiś ciekawy pomysł na wycieczkę dla dzieci na ferie zimowe? Chcemy w naszym domu kultury zorganizować coś takiego dla podopiecznych i jak na razie do głowy przyszła nam wycieczka w Bieszczady chociaż padły też pomysły, żeby pojechać do któregoś z naszych bliskich sąsiadów. Zawsze to jakaś rozrywka dla dzieciaków, prawda? Mogę liczyć na jakieś propozycje od was?:)
Awatar użytkownika
Albina_64
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2021, 0:22

Re: Wycieczka dla dzieci

Post autor: Albina_64 »

A patrzyliście na oferty z biur podróży? Bo czasem mają naprawdę fajnie zorganizowane wyjazdy no i dodatkowo zapewniają przewodników. Ja na przykład zastanowiłabym się nad wycieczką do Lwowa. Warto wziąć coś takiego pod uwagę, bo jestem pewna, że dzieci będą zachwycone. Wiadomo, ze zawsze znajdzie się ktoś, kto przewodnika słuchać nie będzie ale sam pobyt we Lwowie? Toż to przygoda :P
Awatar użytkownika
makryn84
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2021, 20:24

Re: Wycieczka dla dzieci

Post autor: makryn84 »

Skoro już mowa o sąsiadach to ciekawą sprawą jest też wycieczka na Węgry. Sam zresztą byłem na podobnym wyjeździe bo organizuje się je nie tylko dla dzieci i młodzieży. Fakt, przewodnik dużo opowiada ale robi to bardzo ciekawie także dzieciaki nie powinny się nudzić. Zobaczą zresztą sporo interesujących miejsc i myślę, że będzie się im to podobać. Daj znać jak już podejmiecie decyzję ;)
ODPOWIEDZ