Warszawa eventy

Czas na przygodę! Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczkę, co zabrać ze sobą, czego wystrzegać się w podróży i co koniecznie trzeba zobaczyć.
Awatar użytkownika
Chomicz223
Posty: 21
Rejestracja: 01 sty 2019, 9:11

Warszawa eventy

Post autor: Chomicz223 »

http://red8events.pl/ to link do wyjątkowej agencji eventowej we Warszawie. Byłam bardzo zadowolona z eventu organizowanego przez nią – wszystko zrealizowane terminowo, pomysłowo i profesjonalnie. Dlatego bardzo polecam.
ląka

Re: Warszawa eventy

Post autor: ląka »

Chomicz223 pisze: 08 kwie 2019, 8:40 http://red8events.pl/ to link do wyjątkowej agencji eventowej we Warszawie. Byłam bardzo zadowolona z eventu organizowanego przez nią – wszystko zrealizowane terminowo, pomysłowo i profesjonalnie. Dlatego bardzo polecam.
a jak to się teraz odbywa? są jakieś obostrzenia?
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Warszawa eventy

Post autor: radomska »

U nas był event ale w formie takich warsztatów https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ kulinarnych. Pomysł na imprezę uważam że jest super. Wszystkim bardzo się podobało takie wspólne gotowanie a najlepsza była oczywiście degustacja przygotowanych potraw :)
Jeżyk

Re: Warszawa eventy

Post autor: Jeżyk »

My korzystaliśmy z usług Eventomi :) Według mnie jest to najlepsza i najbardziej doświadczona agencja eventowa z Warszawy. Organizowali wiele eventów, gali, konferencji czy szkoleń. Super ekipa, wszystko na najwyższym poziomie. Zawsze idzie się dogadać. Polecam jeżeli będziecie szukać sprawdzonej agencji i chcecie być zadowoleni.
ODPOWIEDZ