Pierwszy raz na spływ kajakowy

Czas na przygodę! Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczkę, co zabrać ze sobą, czego wystrzegać się w podróży i co koniecznie trzeba zobaczyć.
Jadwisia Ż

Pierwszy raz na spływ kajakowy

Post autor: Jadwisia Ż »

Doradzicie jak się przygotować i co zabrać jak się jest w temacie kompletnie zielonym? Chcemy w tym roku tak właśnie spędzić wakacje, ale nigdy jeszcze nie byliśmy na kajakach...
Kazik Ł

Re: Pierwszy raz na spływ kajakowy

Post autor: Kazik Ł »

Ja w ubiegłym roku zdecydowałem się wybrać z dziewczyną pierwszy raz na spływ rzeką Piławą - polecam ten spływ bo nie jest trudny :)
Jaka trasa i warunki to przeczytasz w dziale dla kajakarzy na stronie czystejeziora.pl
Na tym portalu jest też tekst poradnikowy właśnie dla tych którzy chcą się po raz pierwszy wybrać na spływ i tam znajdziesz wskazówki co obowiązkowo trzeba mieć https://czystejeziora.pl/kajakiem/84-ja ... w-kajakowy :)
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 136
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Pierwszy raz na spływ kajakowy

Post autor: jolka2 »

Co prawda pierwszy raz jeśli chodzi o spływ kajakowy może być stresujący. Zawsze tak jest jak się czegoś nie zna, nie miało wcześniej do czynienia. Ale zdecydowanie warto, super wrażenia są potem. Oczywiście trzeba być odpowiednio przygotowanym do tego. Bezpieczeństwo to podstawa, z wodą żartów nie ma. Takie kamizelki ratunkowe https://gokajak.com/kamizelki-ratunkowe-9 ka to obowiązkowo muszą być. Różne są do wyboru, również dla dzieci.
ODPOWIEDZ