Kurier do North Yorkshire

Czas na przygodę! Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczkę, co zabrać ze sobą, czego wystrzegać się w podróży i co koniecznie trzeba zobaczyć.
Awatar użytkownika
ala

Kurier do North Yorkshire

Post autor: ala »

Witam serdecznie, chciałabym zapytać, czy znacie jakiegoś kuriera, który przewiezie mi paczkę z Polski, a dokładniej spod Katowic do North Yorkshire w Wielkiej Brytanii? Może to dziwne pytanie, jednak mam zlecenie na przesłanie tam pewnego przedmiotu, a jako, że sama tam nie mam rozwiniętego transportu, muszę prosić o pomoc kogoś z zewnętrznej firmy, tylko nie mam pojęcia kogo. Fajnie będzie, jeśli dacie mi albo gotowe namiary, albo wskażecie miejsce poszukiwań.
Awatar użytkownika
discover

Re: Kurier do North Yorkshire

Post autor: discover »

Oj, to wcale nie jest takie trudne. Firm kurierskich międzynarodowych jest dziś całkiem duża grupa, wystarczy wujka Google odpalić i na pewno coś się znajdzie. Jak to mała paczka będzie, niezawierająca udziwnionych, niestandardowych rzeczy, to myślę, że zapłacisz za nią maksymalnie 85 zł, ale to zależy tak naprawdę albo od jej pojemności (przestrzeni), albo wagi. Pamiętaj, że kto pyta, ten nie błądzi, więc szukaj, pytaj na czatach..
Awatar użytkownika
rozkochana

Post autor: rozkochana »

Ja to bym jeszcze powiedziała, że normalnie na poczcie nadasz taką przesyłkę, ale chyba jest to droższe, niż u standardowego kuriera, dlatego ludzie tego rozwiązania nie polecają. Tak mi się tylko wydaje, bo całkowitego rozeznania nie mam, wiec rozumiesz sama. Skoro to jednorazowa paczka, to i może tą pocztą by lepiej było, a nawet na dłuższą metę, to możesz korzystną umowę z nią podpisać, ze zniżką.
Awatar użytkownika
jusina

Post autor: jusina »

Ja przychodzę do Was dziś z gotowym rozwiązaniem, czyli w sumie z firmą Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ , specjalizującą się właśnie w przesyłkach zagranicznych. Jeżdżą po całej Europie, nawet na Ukrainę zajrzą, jeśli będzie taka potrzeba u klienta. W sumie to nie słyszałam o innym kurierze jeżdżącym nawet daleko do Wielkiej Brytanii i do tego oferującym tak wiele rodzai paczek i transportów. Sprawdźcie ich sami.
ODPOWIEDZ