Domek z ogrzewaniem?

Czas na przygodę! Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczkę, co zabrać ze sobą, czego wystrzegać się w podróży i co koniecznie trzeba zobaczyć.
Awatar użytkownika
Wika
Posty: 46
Rejestracja: 16 mar 2020, 6:49

Domek z ogrzewaniem?

Post autor: Wika »

Pogoda w tym roku jest dość kapryśna, a ja lubię ciepło :D Szukam więc noclegu nad morzem gdzie w razie czego można włączyć ogrzewanie. Znacie?
Awatar użytkownika
Roma1980
Posty: 43
Rejestracja: 23 paź 2019, 9:20

Re: Domek z ogrzewaniem?

Post autor: Roma1980 »

Nad morzem wcale nie łatwo o domki z ogrzewaniem, przeważnie są zwykłe z drewna i jak temperatura na zewnątrz spadnie, co latem się też zdarza to jest faktycznie mocno zimno w środku.

Ja w ubiegłym roku wynajęłam dla siebie i rodzinki domek z kominkiem na wodzie w Mielnie https://hthouseboats.com/domek-na-wodzi ... lywajacym/ . Te domki są przymocowane do brzegu i pływają przy pomoście na jeziorze, które graniczy z Mielnem, a jak nam się chciało odmiany to szliśmy na plażę nad morze :D
Awatar użytkownika
malinka
Posty: 38
Rejestracja: 21 sie 2020, 16:27

Re: Domek z ogrzewaniem?

Post autor: malinka »

My ze znajomymi mamy wspólnie małą działkę z takim biznesem, blisko morze, kilka domków. Błędem było jednak pominięcie ogrzewania, bo poza sezonem też są chętni na przyjazd nad morze. Błąd naprawiamy obecnie stosując w każdym domku piec kominkowy Defro https://www.defro.pl/ na pellet. Już dwa domku mają zainstalowany system i sprawdza się, bo pellet łatwo uzupełnić, a ciepła daje aż z nadmiarem. Poza tym to czysta technologia, więc i gości nie odstraszy. Na przyszły sezon, zapewne ogłosimy się z ofertą grzanych domków.
ODPOWIEDZ