Szkoła Europejska

Jak bezstresowo zorganizować ślub? Jak uniknąć wpadek i błędów na przyjęciu weselnym? Podpowiadamy, jak urządzić ślub i wesele marzeń.
Awatar użytkownika
Karo29
Posty: 121
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:50

Szkoła Europejska

Post autor: Karo29 »

Ostatnio dowiedzieliśmy się o tym, że w Łodzi funkcjonuje szkoła Europejska. TO bardzo ciekawa alternatywa dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesną edukację. Na przykładzie https://szkolaeuropejska.pl/ świetnie widać, dlaczego właśnie tam warto wysłać Wasze dzieci. Pamiętajcie o tym dobrze.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Zuzia »

A jakie możecie polecić szkoły języków obcych? Czy ktoś z Was miał na przykład do czynienia za Szkołą Językową ProfiLingua? Widziałam ostatnio na jej stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/, że można się tam uczyć wielu różnych języków na różnych poziomach zaawansowania. Co Wy na to?
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 139
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Badaka »

Zgadzam się - w szkołach dzieci uczą się różnych niepotrzebnych rzeczy, ale języki to coś co zawsze się przyda i to każdemu, czy to w pracy, czy też w życiu prywatny. Zapisałam więc i dziecko do Te Vizji, szkoły prywatnej na warszawskim wawrze. Nie szukam już korepetytorów, wiadomo, że przy koronawirusie jest trudniej, ale szkoła zdaje egzamin z zajęć online na 5 z plusem.
Kaśia

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Kaśia »

Jeśli chodzi o edukacje dzieci, to jakie polecicie przedszkole w Warszawie? Osobiście zastanawiam się nad tym https://fiqmiku.pl/. Czy ktoś z was o nim słyszał? Chciałabym, żeby moja córeczka była w dobrych rękach, szczególnie jeśli chodzi o naukę oraz rozwój.
ODPOWIEDZ