Paznokcie na ślub/wesele

Jak bezstresowo zorganizować ślub? Jak uniknąć wpadek i błędów na przyjęciu weselnym? Podpowiadamy, jak urządzić ślub i wesele marzeń.
Olisą

Paznokcie na ślub/wesele

Post autor: Olisą »

Latem wybieram się na wesele mojego brama (mam nadzieję, że wszystko wypali i pandemia nie pokrzyżuje im planów). Jestem tylko w kropce, jeśli chodzi o paznokcie na wesele. Jestem świadkową i moja sukienka będzie w kolorze kobaltu, nie wiem tylko jakie paznokcie do niej dobrać. Chciałabyś coś "strojnego", na co dzień mam raczej skromny manicure.
livę

Re: Paznokcie na ślub/wesele

Post autor: livę »

Na pewno ważne jest to, co będziecie chcieli mieć na weselu, wygląd oczywiście też. Jeśli mam być szczera, to ja też powiedziałabym, że jednak fotografia ślubna Gliwice jest ważniejsza. Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale myślę że takie polecenia są najlepsze. Nie wybieramy wtedy na siłę , a dowolnie.
dżesi813

Re: Paznokcie na ślub/wesele

Post autor: dżesi813 »

Olisą pisze: 17 lut 2021, 16:18 Latem wybieram się na wesele mojego brama (mam nadzieję, że wszystko wypali i pandemia nie pokrzyżuje im planów). Jestem tylko w kropce, jeśli chodzi o .... Jestem świadkową i moja sukienka będzie w kolorze kobaltu, nie wiem tylko jakie paznokcie do niej dobrać. Chciałabyś coś "strojnego", na co dzień mam raczej skromny manicure.
Jakie macie paznokcie?

___
https://vendostudio.pl/dywany-zewnetrzn ... -i-balkon/
ODPOWIEDZ