Krem z oliwy z oliwek na wysuszoną skórę

Jak bezstresowo zorganizować ślub? Jak uniknąć wpadek i błędów na przyjęciu weselnym? Podpowiadamy, jak urządzić ślub i wesele marzeń.
Awatar użytkownika
dżanan_81
Posty: 14
Rejestracja: 01 maja 2019, 12:22

Re: Krem z oliwy z oliwek na wysuszoną skórę

Post autor: dżanan_81 »

Skorzystaj z kremu oliwy z oliwek - mocno nawilżającego: https://www.apteka-leki.pl/produkt/5714-anida-krem-regenerujacy-oliwa-z-oliwek-125ml.html Działa super, jest łagodny i w dobrej cenie!
Awatar użytkownika
Albina95
Posty: 38
Rejestracja: 24 lip 2019, 5:20

Krem z oliwy z oliwek na wysuszoną skórę

Post autor: Albina95 »

Za tydzień moje wesele a moja twarz się buntuje, mam bardzo wysuszoną skórę, czym ją nawilżyc? jak o nią zadbać? :((
Awatar użytkownika
barnaba_65
Posty: 8
Rejestracja: 30 mar 2019, 17:26

Re: Krem z oliwy z oliwek na wysuszoną skórę

Post autor: barnaba_65 »

Przede wszystkim pij dużo wody i nie opalaj się :D
Awatar użytkownika
nawozik
Posty: 27
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:57

Re: Krem z oliwy z oliwek na wysuszoną skórę

Post autor: nawozik »

Skóra nie może być wysuszona i mi bardzo zależy na tym, by ją dobrze pielęgnować. Jak wybieram kosmetyki to staram się zwracać uwagę na ich skład. Mam teraz balsam do ciała z avokado HB. Dzięki niemu moja skóra jest w dobrej kondycji. Nawilżanie ciała kosmetykiem po kąpieli to dla mnie konieczność.

insulina krystaliczna
Awatar użytkownika
Wedelka
Posty: 44
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:44

Re: Krem z oliwy z oliwek na wysuszoną skórę

Post autor: Wedelka »

A mi nic tak nie pomogło jak zabieg z kwasme restylane Skinboosters, Bardzo dobre nawilżenie oraz regeneracja skóry ;) Bardzo polecam ;)A sam kwas mega bezpieczny podobno.

militaria kraków rynek
Awatar użytkownika
Prunka
Posty: 81
Rejestracja: 31 maja 2019, 9:13

Re: Krem z oliwy z oliwek na wysuszoną skórę

Post autor: Prunka »

Oliwka to raczej natluści a nie nawilży. Jak chcesz porządnego nawilzenia to ja polecam z Bielendy wybrać sobie balsam z tej serii orzechowa pielęgnacja. Ja po pierwszym użyciu miałam już tak niesamowitą ulgę na przesuszonej skórze że to niewiarygodne
kryśka

Re: Krem z oliwy z oliwek na wysuszoną skórę

Post autor: kryśka »

U mnie właśnie zawsze był problem z suchą skórą pięt, stosowałam mnóstwo kosmetyków i niestety bezskuteczne. Dopiero gdy zaczęłam stosować https://www.izdrowiej.pl/pl/p/ZelKrem-d ... Aloes/2925 to już po pierwszym użyciu zobaczyłam zmianę. Posiada on w składzie aloes jak i mocznik, więc jego działanie jest bardzo skuteczne
ODPOWIEDZ