Fotograf - sesje ślubne/ Trójmiasto

Jak bezstresowo zorganizować ślub? Jak uniknąć wpadek i błędów na przyjęciu weselnym? Podpowiadamy, jak urządzić ślub i wesele marzeń.
Awatar użytkownika
malwa
Posty: 59
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:14

Fotograf - sesje ślubne/ Trójmiasto

Post autor: malwa »

Czy ktoś, tak samo jak ja, jest obecnie na etapie poszukiwania dobrego fotografa ślubnego? ;) Interesuje mnie ktoś, kto robi zdjęcia na terenie Gdańska, bo stąd pochodzę. Myślałam o jakiejś pięknej sesji w plenerze, a na terenie Trójmiasta jest tyle magicznych miejsc! Mam jeden namiar na https://www.justart-studio.com/ ale jeszcze nie pytałam o dostępność terminów. A może Wy polecicie jakiegoś fotografa z ładnym portfolio prac? Najlepiej takiego sprawdzonego ;)
Awatar użytkownika
ala
Posty: 52
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:09

Re: Fotograf - sesje ślubne/ Trójmiasto

Post autor: ala »

Bardzo ładne sesje fotograficzne dla par, czy to przed czy po ślubie oferuje Marcin Orzołek. U niego fotografia ślubna kraków jest na najwyższym poziomie, dlatego też zdecydowanie warto się jego portfolio zainteresować. Mnie tak naprawdę wbiło w fotel i jestem przekonana, że wiele osób było podobnego zdania, patrząc na jego prace.
Awatar użytkownika
jusina
Posty: 81
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:38

Re: Fotograf - sesje ślubne/ Trójmiasto

Post autor: jusina »

Ja początkowo nie byłam przekonana do fotografii ślubnej w Krakowie, ale mój narzeczony uparł się na to miasto. No i właśnie na tym stanęło i teraz wcale nie żartuje. Tym bardziej, że znaleźliśmy studio http://www.mijostudio.pl/ . Doskonale zrozumieli o co nam chodzi o jakiego efektu oczekujemy. No i faktycznie wszystko wyszło tak, jak chcieliśmy. Warto było poświęcić się w Krakowie w tak ważnej kwestii :)
Natuś

Re: Fotograf - sesje ślubne/ Trójmiasto

Post autor: Natuś »

Trójmiasto to piękne miejsce na sesję ślubną. Morze, stocznia, park Reagana, Klif Orłowski... mozna by wymieniać długo. Moze przyda się Wam ta lista ciekawych miejsc na sesję ślubną w Trójmieście: https://www.michalufniak.pl/plener-slub ... e-miejsca/ Życzę przepięknych zdjęć! :-)
FinkaŚ

Re: Fotograf - sesje ślubne/ Trójmiasto

Post autor: FinkaŚ »

Uważam, że wybór fotografa na wesele - to jedno z ważniejszych zadań jakie stoją przed nami. Oczywiście całe przygotowania musimy zacząć od ustalenia listy gości weselnych .Później kluczową sprawą jest znalezienie odpowiedniej sali, która pomieści zakładaną liczbę gości weselnych. W między czasie musimy załatwić wiele innych ważnych spraw - np. znalezienie zespołu weselnego albo dobrego Dj`a. Zerknęliśmy tez do poradników weselnych w internecie, których jest całkiem sporo.
elżbietaa

Re: Fotograf - sesje ślubne/ Trójmiasto

Post autor: elżbietaa »

Dosyć długo szukałam dobrego i sprawdzonego fotografa na mój ślub aż trafiłam na fotograf ślubny łódź https://www.marcindrechna.com/ . Wybór okazał się zdecydowanie strzałem w dziesiątkę. Zdjęcia zostały wykonane bardzo profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem.
ODPOWIEDZ