Album ślubny

Jak bezstresowo zorganizować ślub? Jak uniknąć wpadek i błędów na przyjęciu weselnym? Podpowiadamy, jak urządzić ślub i wesele marzeń.
Awatar użytkownika
misia9
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2020, 20:15

Album ślubny

Post autor: misia9 »

Macie taką pamiątkę ze swojego ślubu? Jestem bardzo ciekawa.
Awatar użytkownika
juleczka04
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2020, 14:01

Re: Album ślubny

Post autor: juleczka04 »

My jeszcze nie zdążyliśmy wywołać zdjęć ze ślubu, więc na razie mamy je tylko w formie elektronicznej. Sama też zaczęłam zastanawiać się nad zamówieniem jakiegoś albumu. Na https://www.albumyfoto.pl/albumy-slubne.html mają naprawdę fajne modele. Nie wiem tylko ile zdjęć wywołać. Jest ich aż tyle, że naprawdę ciężko je będzie wybrać.
Awatar użytkownika
milenka99
Posty: 87
Rejestracja: 27 sie 2019, 8:20

Re: Album ślubny

Post autor: milenka99 »

Poszukajcie sobie odpowiednie albumy tradycyjne na sklepie internetowym, jest tego sporo w sieci i dodatkowo albumy mozecie kupić w róznych wymiarach czy rozmiarach, mnie taka opcja bardzo odpowiada. Jest to fajna alternatywa zwłaszcza jak mamy zrobić komuś prezent.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Album ślubny

Post autor: Zuzia »

Moim zdaniem warto sobie taki album ślubny zrobić samodzielnie. Na pewno przydadzą się do tego różnego rodzaju artykuły florystyczne, które możecie zamówić na przykład na stronie internetowej Happenings.pl. Polecam się tam rozejrzeć przed ślubem, naprawdę warto ;)
Myszka998

Re: Album ślubny

Post autor: Myszka998 »

uważam, że dalej fajną opcją jako dodatek prezentu ślubnego jest wręczenie albumu ślubnego, szczególnie takiego z grawerowaną, personalizowaną okładką co czyni ten album czymś wyjątkowym :) Albumy są wspaniałym wehikułem czasu, pozwala szybko powrócić do tych pięknych chwil :) Osobiście najbardziej podobają mi się drewniane albumy na zdjęcia wklejane, w których nie ogranicza nas format zdjęć... dlatego można stworzyć piękną pamiątkę. A dodatkowo z pewnością, Młoda Para miło zapamięta, że podarowałeś im tak fajny prezent
ODPOWIEDZ