rozwód pomoc prawna Gdańsk,

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
słońce

rozwód pomoc prawna Gdańsk,

Post autor: słońce »

Hej. Jestem aktualnie chyba w najgorszym momencie w moim życiu i nie ukrywam, że potrzebuję małego wsparcia. W najbliższej przyszłości musze stanąć na sali sądowej podczas rozprawy rozwodowej z moim mężem. Nie sądziłam, że kiedykolwiek do tego dojdzie, ale niestety życie lubi płatać różne figle. Do rzeczy, potrzebuję namiarów na jakiegoś sprawdzonego mecenasa z Trójmiasta - znacie kogoś takiego? Chciałabym, żeby specjalizował się w rozwodach, ponieważ czuję, że tak szybko się ta sprawa nie zakończy.
Końce

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Końce »

Wiadomo, że rozwód to nic przyjemnego. Trzeba po prostu przez to przejść, a później można już na nowo rozpocząć życie w pojedynkę. To nie koniec świata, więc nie warto się załamywać. Niestety nie mam kogo Ci polecić, ponieważ nie mieszkam w tamtych okolicach, ale mam nadzieje, że ktoś się zlituje i da Ci jakiś konkretny namiar.
Łucja

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk,

Post autor: Łucja »

Świetną kancelarię na obszarze Trójmiasta znajdziecie pod tym adresem: http://www.mindykowski.pl/ . W moim mniemaniu mecenas Michał Mindykowski wykazuje się sporą wiedzą oraz doświadczeniem, jeżeli chodzi o płaszczyznę rozwodową. Inicjuje podejmowanie działań. więc niezbyt musicie się martwić, jaki kolejny krok podjąć. Wydaje mi się, że warto postawić na doświadczenie i profesjonalizm. Wystarczy sprawdzić ofertę na własną rękę.
ODPOWIEDZ