Jak wybrać kancelarię?

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Lisa_82
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2021, 15:31

Jak wybrać kancelarię?

Post autor: Lisa_82 »

Cześć kochani. Doradźcie mi, jak wybrać dobrą kancelarię? Mam wrażenie, że takich specjalistów jak adwokat Łódź nie brakuje, co dodatkowo komplikuje sprawę. Mimo wszystko słyszałam o kilku prawnikach, których szczególnie warto wziąć pod uwagę. Macie jakieś własne propozycje?
melką

Re: Jak wybrać kancelarię?

Post autor: melką »

Z łodzi mogę Ci śmiało polecić kancelarię Sobczak Maciejewską Zając, mnie sie oni zawsze podobają, wiedzą jak załatwić wiele bardzo problematycznych spraw. Czasami taka mała rzecz, a może wam narobić ogromnego kłopotu, po co samemu się z tym bawić, skoro można oddać sprawę w profesjonalne ręce.
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Jak wybrać kancelarię?

Post autor: jolka2 »

Najlepiej to polegać na sprawdzonych miejscach, najlepiej z polecenia. Wtedy ma się pewność, że na danej kancelarii można polegać. Tak jak mi polecono kancelarię Węgłowski ze Szczecina. Sprawa bardzo trudna bo karna. Chodziło o mojego syna, który wpadł w niezłe tarapaty. Tym bardziej się cieszę, że to adwokat Węgłowski zajął się wszystkim.
ODPOWIEDZ