dobra kancelaria prawna Gdańsk

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Słońce

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Słońce »

Hejka.

Piszę w imieniu koleżanki, która niestety w niedługim czasie musi stanąć na sali sądowej podczas sprawy rozwodowej. Jej małżeństwo nie było idealne, ale mimo wszystko, moja przyjaciółka bardzo to przeżywa. Poszukuje dla niej jakiejś sprawdzonej kancelarii z Gdańska, która mogłaby jej w tym pomóc. Znacie kogoś takiego?
zachód

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: zachód »

Wiesz co, niestety nie znam nikogo z Trójmiasta, więc nie będę mogła pomóc twojej koleżance, ale powiem ci, że bardzo ważne jest teraz twoje wsparcie. Cieszę się, że jej pomagasz, bo to naprawdę na pewno wiele dla niej znaczy. Myślę, że z pewnością ktoś wam poda jakiś konkretny namiar

zespół placówek oświatowych w słopnicach
tęcza

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: tęcza »

Fajnie, że wspierasz swoją koleżankę. Na pewno jest Ci bardzo wdzięczna z tego powodu. Jeżeli chodzi o rozwód, to to nigdy nie jest łatwa sprawa, nawet jeśli małżeństwo nie było wzorowe. Mimo wszystko, mam nadzieję, że ktoś na forum poleci Ci jakąś sprawdzoną kancelarię, która będzie w stanie ci pomóc w tym zakresie
Różyczka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Różyczka »

Rozwód nie zawsze oznacza coś strasznego. Według mnie, lepiej się rozstać, niż do końca życia w kwit w związku, który nie ma przyszłości. Wiem co mówię, bo od kilku lat jestem rozwódką i jestem najszczęśliwsza z tego powodu. Jeśli chodzi o kancelarie, która mogłaby ci pomóc przejść przez to wszystko, to od siebie mogę ci polecić http://www.mindykowski.pl/. Oni mają ogromne doświadczenie w tym zakresie, więc z pewnością będą w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: jolka2 »

Mieszkam w Gdańsku, ale korzystałam z pomocy kancelarii, która mieści się w Szczecinie. Po prostu działa również na Pomorzu, a poleciła mi ją moja koleżanka. Dlatego wolałam polegać na kimś sprawdzonym i pewnym. Dlatego jak coś to jak najbardziej polecam kancelarię Węgłowski. Dzięki adwokat Barbarze Węgłowskiej przeszłam przez trudny rozwód.

brama wjazdowa na pilota
ODPOWIEDZ