Sprzątanie w biurowcu we Wrocławiu

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
gniewosz85
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2019, 20:15

Sprzątanie w biurowcu we Wrocławiu

Post autor: gniewosz85 »

Szukam solidnej firmy sprzątającej do utrzymywania w czystości jednego z wrocławskich biurowców. Kogo polecacie do dłuższej współpracy?
Awatar użytkownika
Mojmir-87
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2020, 11:41

Re: Sprzątanie w biurowcu we Wrocławiu

Post autor: Mojmir-87 »

Ja mogę polecić Ci świetną firmę, czyli ponpran.pl. Wynająłem ich do alpinistycznego mycia okien i byłem bardzo zadowolony z ich pracy. Naprawdę się starają i dbają o szczegóły, więc nie musisz się martwić, że coś pominą . Poza tym są terminowi, a to według mnie najważniejsze ;)
Awatar użytkownika
karin
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Re: Sprzątanie w biurowcu we Wrocławiu

Post autor: karin »

Ozonowanie w przypadku brzydkiego zapachu jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Poza tym zabija również zarodniki pleśni, od której jak mniemam zapach powstaje. W ten sposób nie tylko można pozbyć się skutku, ale również przyczyny. Takie usługi między innymi wykonuje ta firma Airozone.
Awatar użytkownika
Kornelia09
Posty: 62
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:20

Re: Sprzątanie w biurowcu we Wrocławiu

Post autor: Kornelia09 »

Warto zozonować pomieszczenia, jest to bardzo korzystne, jednocześnie odświeża i dezynfekuje pomieszczenia. U nas ozonowaniem zajmuje się firma AirOzone. Ekipa zawsze spisuje się na medal.
zobać

Re: Sprzątanie w biurowcu we Wrocławiu

Post autor: zobać »

Wiecie co, ja ostatnio odkryłam świetną firmę, mianowicie : https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Nie dość, ze przyjeżdżają pod wskazany adres, to również odwożą, gdy wszystko jest już czyste i pachnące. Ja zawsze taszczyłam swoje płaszcze przez pół miasta, a tu taka wygoda :D Dajcie znać, czy korzystaliście kiedykolwiek z takiej firmy, Według mnie, to ogromne ułatwienie dla starszych ludzi.
kaśka

Re: Sprzątanie w biurowcu we Wrocławiu

Post autor: kaśka »

Prowadzisz sporą firmę i masz wielu pracowników? Z pewnością Twoje miejsce pracy jest pełne zakątków, które od czasu do czasu należy porządnie sprzątnąć. Zalecamy do tego profesjonalną firmę : http://uslugi-sprzatanie.pl/sprzatanie-biur-warszawa/ A wy jak sobie z tym radzicie?
Kaśka

Re: Sprzątanie w biurowcu we Wrocławiu

Post autor: Kaśka »

Myślę, że w takiej firmie tak samo jak w mieszkaniach, od czasu do czasu przyda się likwidacja zapachu. Zwiększy to komfort pracy i poprawi jakość powietrza w biurze. A nie jest to jakiś duży koszt.

olej arganowy bio- eliksir młodości
muł

Re: Sprzątanie w biurowcu we Wrocławiu

Post autor: muł »

Najlepiej postawić na jakość :) Wolę zapłacić troszkę więcej, ale mieć pewność właśnie co do tej jakości. Dlatego jeśli chodzi o środki czystości, to korzystam tylko i wyłącznie z oferty Proformula. Jeszcze się nie zawiodłam co do niej.
Awatar użytkownika
karin
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Re: Sprzątanie w biurowcu we Wrocławiu

Post autor: karin »

Gorąco polecam firmę Airozone wszystkim chcących się pozbyć brzydkich zapachów, a także drobnoustrojów do sprawdzenia usługi ozonowania, szczególnie biorąc pod uwagę pandemiczne warunki. Firma godna polecenia. Ozonowanie powierzchni biurowych w ekspresowym tempie, dzięki fachowej wiedzy i sprzętom. Efekty zauważalne i wyczuwalne od razu. Jeszcze nie raz skorzystam.
falka

Re: Sprzątanie w biurowcu we Wrocławiu

Post autor: falka »

Moim zdaniem warto rozważyć zainwestowanie w regularne ozonowanie domu lub biura. Nie tylko zapewnia czyste i świeże środowisko, ale także ma wiele korzyści zdrowotnych. A dzięki https://ozonsystem.pl/ możesz mieć pewność, że praca zostanie wykonana profesjonalnie i sprawnie
ODPOWIEDZ