Rower na prezent

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
subisław_85
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2020, 19:35

Rower na prezent

Post autor: subisław_85 »

Cześć forumowicze. Mój chrześniak niedługo będzie miał urodziny, a moja głowa zdecydowanie nie pęka od pomysłów na prezent. Jedyne, co przychodzi mi na myśl to rowery młodzieżowe. Młody co nieco wspominał, że chciałby wreszcie mieć własny jednoślad. Myślicie, że mimo wszystko to dobry prezent?
Amełia

Re: Rower na prezent

Post autor: Amełia »

Rower dla dzieci to zawsze dobry pomysł ale można go wykorzysta właściwie tylko raz. Więc moze lepiej zaczekać na pierwsza komunie i wtedy kupić mu wymarzony rower. Natomiast teraz może poszukaj hulajnogi elektrycznej albo tej modnej deskorolki elektrycznej. To moim zdaniem są dobre alternatywy na prezent a jak nie to no to książka
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Rower na prezent

Post autor: Kamilla36 »

Warto do roweru dokupić odpowiednie akcesoria lub też narzędzia, które umożliwią pielęgnację roweru. Przyda się tutaj dobra hurtownia ze sprzętem rowerowym. Szczególnie polecam hurtownię rowbest, która ma szeroki wybór artykułów i rozsądne ceny, więc na pewno nie przepłacisz.
zośka1

Re: Rower na prezent

Post autor: zośka1 »

Kondycja fizyczna jest bardzo ważna. To przepis na sukces. Dla mnie najlepszym sportem jest jazda na rowerze. Jeśli chodzi o zakup roweru do jazdy to polecam rzucić okiem na rowery w sklepie internetowym GoRide. Tam znajdziecie też profesjonalną odzież rowerową: https://www.goride.pl/kurtki-przeciwdeszczowe .
ODPOWIEDZ