Młodzieżowy plecak a prawidłowa postawa

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
AndziaŻ

Młodzieżowy plecak a prawidłowa postawa

Post autor: AndziaŻ »

Obiecałam chrześniakowi zakup nowego plecaka. Niestety z wytycznych jakie otrzymałam od niego i jego mamy to, to że ma mieć odjazdowe wzornictwo i dbać o prawidłową postawę. Co jest teraz popularne wśród młodzieży, na co zwrócić uwagę? Mam totalny mętlik w głowie. Proszę o podpowiedź.
Norbiś

Re: Młodzieżowy plecak a prawidłowa postawa

Post autor: Norbiś »

AndziaŻ pisze: ↑24 maja 2021, 21:22 Obiecałam chrześniakowi zakup nowego plecaka. Niestety z wytycznych jakie otrzymałam od niego i jego mamy to, to że ma mieć odjazdowe wzornictwo i dbać o prawidłową postawę. Co jest teraz popularne wśród młodzieży, na co zwrócić uwagę? Mam totalny mętlik w głowie. Proszę o podpowiedź.
Zobacz plecaki od Coocazoo. Bardzo fajne modele. Na pewno wzorniczo można trafić w gusta każdego, spory wybór. Do tego mają całkiem fajnie rozwiązane systemy regulacji i dopasowania pasków do osoby noszącej ;) więc ergonomia u nich jest wysoka.
Kryśka

Re: Młodzieżowy plecak a prawidłowa postawa

Post autor: Kryśka »

Te plecaki są dobrym poleceniem gdyż są fajnie wykonane i maja bardzo ładne wzornictwo. Mogą być wykorzystane nie tylko do szkoły ale również na wycieczki. Moja córka ma plecak Coocazoo od 2 lat i jest naprawdę niezastąpiony i niezniszczalny patrząc czasami jak jest traktowany przez moje dziecko.
Miłoszewski

Re: Młodzieżowy plecak a prawidłowa postawa

Post autor: Miłoszewski »

Kryśka pisze: ↑26 maja 2021, 20:56 Te plecaki są dobrym poleceniem gdyż są fajnie wykonane i maja bardzo ładne wzornictwo. Mogą być wykorzystane nie tylko do szkoły ale również na wycieczki. Moja córka ma plecak Coocazoo od 2 lat i jest naprawdę niezastąpiony i niezniszczalny patrząc czasami jak jest traktowany przez moje dziecko.
Masz rację. To pancerne plecaki. Bardzo fajnie wykonane i do tego rewelacyjna jakość. A ten ich system regulacji bardzo przemyślany. Podoba mi się. Do tego wzory, które chyba każdemu wpadną w oko.
Różański

Re: Młodzieżowy plecak a prawidłowa postawa

Post autor: Różański »

Fajne rozwiązanie. nie znałem wcześniej. Inne niż standardowe, zwykłe plecaki. Producent poszedł w stronę ergonomii i zdrowego kręgosłupa. Fajnie. Nawet jak widzę, mają na to badania i certyfikaty. To dobrze świadczy o całości. A do tego wygląda bardzo modnie. Podobają mi się tez te modele, które kładą nacisk na ekologie, które są wykonane z odzyskanego plastiku z oceanów. Też fajne działanie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 257
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:21

Re: Młodzieżowy plecak a prawidłowa postawa

Post autor: Kamilla36 »

No znalezienie odpowiedniego plecaka do szkoły nie zawsze jest takie łatwe. Wiadomo, ze wygoda bardzo się liczy, ale w dzisiejszych czasach wazny jest też styl. Dlatego jak już kupić to wygodny i stylowy plecak. Widziałam takie online, bo tam zawsze największy wybór. Sprawdźcie np. coocazoo rayday
Miłoszewski

Re: Młodzieżowy plecak a prawidłowa postawa

Post autor: Miłoszewski »

Kamilla36 pisze: ↑14 cze 2021, 0:15 No znalezienie odpowiedniego plecaka do szkoły nie zawsze jest takie łatwe. Wiadomo, ze wygoda bardzo się liczy, ale w dzisiejszych czasach wazny jest też styl. Dlatego jak już kupić to wygodny i stylowy plecak. Widziałam takie online, bo tam zawsze największy wybór. Sprawdźcie np. coocazoo rayday
RayDay fajny z wyglądu. Chociaż nasz syn wybrał ScaleRale. Tez ta sama marka, trochę inny wygląd. Jakoś tak bardziej do niego pasował. Wzory też mają całkiem fajne i ciekawe.
Mikołaj

Re: Gdzie kupić piekarnik?

Post autor: Mikołaj »

Miłoszewski pisze: ↑14 cze 2021, 20:15
Kamilla36 pisze: ↑14 cze 2021, 0:15 No znalezienie odpowiedniego plecaka do szkoły nie zawsze jest takie łatwe. Wiadomo, ze wygoda bardzo się liczy, ale w dzisiejszych czasach wazny jest też styl. Dlatego jak już kupić to wygodny i stylowy plecak. Widziałam takie online, bo tam zawsze największy wybór. Sprawdźcie np. coocazoo rayday
RayDay fajny z wyglądu. Chociaż nasz syn wybrał ScaleRale. Tez ta sama marka, trochę inny wygląd. Jakoś tak bardziej do niego pasował. Wzory też mają całkiem fajne i ciekawe.
Ilość wzorów jest naprawdę bardzo fajna. Coś innego. No i jak czytam, to te plecaki maja calkiem przemyślaną konstrukcję. Widać, że ktoś sie tam pochylił nad problemem zdrowia i tego, jak taki plecak czy tez tornister, obciąża plecy młodych osób, dzieci. To dość istotne zagadnienie.
Podgórski

Mikołaj

Post autor: Podgórski »

Inna fajna rzecz to to, że ten producent robi cały system. Nie tylko plecaki. Również worki do obuwia, torby sportowe i inne elementy. Pozwala to fajnie skompletować całą wyprawkę. I do tego można powymieniać te dodatkowe elementy, które są na plecaku. Zrobić z niego bardziej indywidualne rozwiązanie :)
ODPOWIEDZ