Jaki Internet

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
fliś

Jaki Internet

Post autor: fliś »

też jakiś czas temu rozglądałam się za dobrym Internetem w Białymstoku i zdecydowałam się na ofertę lokalnego dostawcy usług, firmy Elpos. Mają światłowód ( w niektórych lokalizacjach) ale ogólnie wybór pakietów jest bardzo zróżnicowany a ceny jak na moje oko bardzo korzystne :)

karty prezentowe rossmann
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Jaki Internet

Post autor: radomska »

Wiadomo że każdy szuka najlepszego dostawcy telewizji i internetu bo od tego zależy komfortowe użytkowanie ale też ewentualnie praca i nauka zdalna. Ja wybrałam taki, który gwarantuje najszybsze łącze symetryczne i prędkość transmisji danych, która wynosi wielokrotnie więcej niż 1 Gb/s.
Awatar użytkownika
karin
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Re: Jaki Internet

Post autor: karin »

Najlepiej zdecydować się na nowoczesne rozwiązania, jak na przykład Światłowód wrocław Od dłuższego czasu jest to mój dostawca internetu. Ze względu na charakter swojej pracy potrzebuję stałego dostępu do sieci, szybkiego i dobrej jakości. Dzięki nim, mam wszystko to na czym mi zależy.
Orłowski

Re: Jaki Internet

Post autor: Orłowski »

fliś pisze: ↑14 kwie 2021, 13:53 też jakiś czas temu rozglądałam się za dobrym Internetem w Białymstoku i zdecydowałam się na ofertę lokalnego dostawcy usług, firmy Elpos. Mają światłowód ( w niektórych lokalizacjach) ale ogólnie wybór pakietów jest bardzo zróżnicowany a ceny jak na moje oko bardzo korzystne :)
Też mam od nich kablówkę i światłowód. Bardzo fajna oferta. I konkurencyjna. Internet całkiem szybki. A sama kablówka ma fajną ofertę. Ja jestem zadowolony. Do tego właściwie nie kojarzę awarii u nich. Masz tylko internet czy też kablówkę?

generator nunczako
ODPOWIEDZ