Dom seniora w Łodzi

Radzimy, rozwiązujemy zagwozdki i problemy, zbieramy opinie.
Awatar użytkownika
Leon-98
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2020, 19:00

Dom seniora w Łodzi

Post autor: Leon-98 »

Witam. Razem z rodzicami szukamy dla babci zaufanego domu opieki w Łodzi. Możecie mi coś powiedzieć na temat placówki familia.lodz.pl? Znacie ją? Czy zapewniają tam wystarczająco dobre warunki dla starszych schorowanych osób?
Awatar użytkownika
agaton_86
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 6:10

Re: Dom seniora w Łodzi

Post autor: agaton_86 »

Warunki w tej placówce są idealne dla każdego seniora. Pielęgniarki są miłe i uprzejme, mieszkańcy mają podawane smaczne i pożywne posiłki i bardzo dba się o ich zdrowie, to mogę zagwarantować. Poza tym okolica jest wspaniała :)
Awatar użytkownika
smerfuś
Posty: 111
Rejestracja: 15 maja 2019, 17:50

Re: Dom seniora w Łodzi

Post autor: smerfuś »

Hejka. Nie tylko w Łodzi można znaleźć dobry i godny dom opieki. W Warszawie jest ten prywatny dom opieki http://domseniora24.pl/ w którym mają bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Tutaj wiem, że naszej mamie jest bardzo dobrze bo ma w końcu bardzo fachową opiekę medyczną no i towarzystwo innych osób starszych. Co dla niej ma także bardzo duże znaczenie

jak przywrócić usunięte foldery
Awatar użytkownika
slonica
Posty: 23
Rejestracja: 12 mar 2020, 20:50

Re: Dom seniora w Łodzi

Post autor: slonica »

Co zrobić jak starsza osoba nie chce za bardzo jeść, ma już problemy z gryzieniem? Próbowane wszystko, miksoanie, zupy kremy, zje kilka łyżek i koniec. co myślicie o nutridrinkach? W DOZie mi polecono fresubin, ale jeszcze nie kupiłam.
Awatar użytkownika
milenka99
Posty: 87
Rejestracja: 27 sie 2019, 8:20

Re: Dom seniora w Łodzi

Post autor: milenka99 »

My oddaliśmy babcie do domu seniora http://podtopolami.eu Ma tam zajęcia rówieśńików. Dla mnie ważne jest żeby uczyli obsługi komputera i internetu, w końcu świat poszedł do przodu, a internet coraz bardziej sprzyja seniorom :)
aśka

Re: Dom seniora w Łodzi

Post autor: aśka »

Potwierdzam przedmówce, pod topolami to najlepszy dom seniora dla osób starszych. Naprawde genialne miejsce.
ODPOWIEDZ