Szkoły w Warszawie

Wszystko o rekomendowanych stronach, miejscach w sieci, firmach i usługach.
Awatar użytkownika
Ogrodniczka
Posty: 40
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Szkoły w Warszawie

Post autor: Ogrodniczka »

Robiłam już rozeznanie w szkołach podstawowych w Warszawie, okolice śródmieścia, ale i też Wawer wchodzi w grę ze względu na pracę męża. Nie chce pisać jakie mam top 3 żeby nie wyłaniać już faworytów na starcie, ale chętnie poczytam co macie do powiedzenia na ten temat. Opinie z pierwszej ręki zawsze są najlepsze przy takich decyzjach.
miśka

Re: Szkoły w Warszawie

Post autor: miśka »

Ja to długo zastanawiałam się nad tym czy wybrać prywatną czy publiczną szkołę dla dziecka, nie wiem czy są tu złe wybory, no ale każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Dużo udzielałam się na formach i grupach, Te Vizja ma pełno dobrych opinii. Akurat tej nie wybrałam, ale będziesz i tak zadowolona tak myślę.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 139
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Szkoły w Warszawie

Post autor: Badaka »

Dobrze i posłuchać kogoś, bo sama będę za niedługo wybierać szkołę. W sumie to nawet o Te Vizji nie słyszałam, a jak sobie zobaczyłam na mapie to w sumie nie miałabym daleko. Stronkę już przeglądałam i rzeczywiście wygląda to bardzo obiecująco, szczególnie angielski, na którym bardzo by mi zależało u dziecka.
Awatar użytkownika
Mietko
Posty: 78
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:55

Re: Szkoły w Warszawie

Post autor: Mietko »

Te Vizja zdecydowanie! Akurat mam porównanie z inną szkołą, której nie chciałabym wymieniać i jeżeli chodzi o prywatne szkoły to ta może zagwarantować bardzo bardzo dużo dzieciom;) Dla mnie najważniejsze, że moje dzieci dobrze się czują w szkole, a i też nie ma żadnego problemu z edukacją.
Awatar użytkownika
Kobix
Posty: 30
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45

Re: Szkoły w Warszawie

Post autor: Kobix »

Prywatnych jest bardzo dużo, publicznych też nie brakuje. Wybór macie duży, tylko trzeba dobrze poczytać i zastanowić się nad tym. Mi to raczej szybko poszło już przy pierwszym dziecku. Przekonała mnie właśnie Te Vizja, głównie tym jakie mają zajęcia dodatkowe i jak wygląda ich podstawowy plan lekcji.
Kaja

Re: Szkoły w Warszawie

Post autor: Kaja »

A ktoś brał może pod uwagę szkoły prywatne? My bardzo dużo rozmyślaliśmy nad tym tematem kiedy musieliśmy wybrać szkołę dla syna. Koniec końców właśnie szkołę prywatną wybraliśmy i nie żałujemy. Nasz wybór padł na Te Vizję Wawer. Szkoła naprawdę godna polecenia. Ciągle się tutaj coś dzieje, dzieci nie mogą się tam nudzić, a nawet dzięki temu uczą się jeszcze lepiej. Synek wybrał sobie też kilka zajęć dodatkowych, na których ma szansę rozwijać swoje pasje i zainteresowania.
anna55

Re: Szkoły w Warszawie

Post autor: anna55 »

U nas wybór szkoły spędzał sen z powiek. Koniec końców postawiliśmy na prywatną szkołę Te Vizja, którą polecali znajomi, córka chodzi do 2 klasy i na ten moment widzimy same plusy. Szkoła ciągle idzie z postępem czasu, nie trzyma się tylko starych schematów w nauczaniu przez co dzieci przyswajają wiedzę z dużą łatwością. Organizują całą masę wycieczek, zajęć dodatkowych, z których dzieciaki mogą wyciągnąć naprawdę dużo. Podsumowując Te Vizja naszym zdaniem to najlepszy wybór.
ODPOWIEDZ