Szkoła

Wszystko o rekomendowanych stronach, miejscach w sieci, firmach i usługach.
igłak

Szkoła

Post autor: igłak »

Przyznam szczerze, że ja spóźniłem się z podręcznikami i jeszcze ich nie kupiłem. W moim mniemaniu warto zajrzeć pod ten adres: https://www.taniaksiazka.pl/perfekt-2-p ... 22170.html jeśli nie kupiliście jeszcze książek, to tam na pewno znajdziecie ciekawą ofertę. Jak najbardziej polecam!
Róża

Re: Szkoła

Post autor: Róża »

Hej ,jeżeli macie problemy w szkole z językiem warto pójść na korepetycje niemiecki krakow Czasami ciężko nadrobić samemu braki, a braki zniechęcają do dalszej nauki. Korepetytor podejdzie do Ciebie indywidualnie i upewni się gdzie masz braki albo bezpośrednio zapyta Ciebie z czym sobie nie radzisz. Możesz też powiedzieć czego chciałbyś się dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Sol
Posty: 57
Rejestracja: 13 wrz 2019, 10:23

Re: Szkoła

Post autor: Sol »

Hejka,
ciekawe, czy znów będzie nauka zdalna w tym roku szkolnym?? Coś czuję, że jednak za miesiąc/dwa niestety tak. Więc pora pomyśleć, jeśli ktoś jeszcze nie ma, o komputerze czy laptopie do nauki zdalnej. Ja stwierdziłam, że lepiej kupić używany ale mocniejszy sprzęt, niż nowy - ale słabszy (czy droższy). No i znalazłam tutaj: https://sprzetowo.pl/laptop-dla-ucznia- ... -2020-2021 laptopy dla uczniów. Z oryginalnym Windowsem 10 i gwarancją 24 miesiące - spoko sprawa, prawda?
jadźka

Re: Szkoła

Post autor: jadźka »

Moim zdaniem w szkole jak i w przedszkolach warto zdecydować się na wykładzinę od https://www.coniveo.pl/dla-firm/dla-szkol-i-przedszkoli , ponieważ jest ona antypoślizgowa, więc zapewnia bezpieczeństwo i co ważne prezentuje się bardzo ładnie, dodatkowo jej cena nie jest wygórowana, więc to jest również duży plus.
AdrianKa

Re: Szkoła

Post autor: AdrianKa »

Witam, wybranie odpowiedniego stroju dla dziecka do szkoły to często ciężkie wyzwanie. Z jednej strony musi ono czuć się w nim komfortowo, pewnie, ale też odpowiednio sytuacji. Bardzo polecam porady jak ubrać dziecko do szkoły zimą, warto zapoznać się na przyszłość.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 138
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Szkoła

Post autor: Badaka »

Akurat z podstawówki dla mojej córki jestem zadowolona i to bardzo. Jakby ktos szukał to mogę z czystym sumieniem polecić Te Vizje z warszawskiej Ochoty. Zalet ma bardzo dużo, a też to jak funkcjonuje tu wszystko przy koronawirusie zasługuje na sporą pochwałę.

telewizor plazmowy wady
nowemiasto

Re: Szkoła

Post autor: nowemiasto »

Serdecznie polecam zobaczyć ten produkt:https://www.opako.com.pl/torebki-struno ... zt-id-4621
Ma tyle zastosowań, że posiadanie go jest konieczne. Zawsze warto mieć produkty tego typu w swoim domu.
Kto wie, kiedy może się przydać? Polecam ten sklep! Szybka wysyłka, dobry kontakt i żadnych problemów przy zakupie.
Warto sprawdzić:)
damian2233ą

Re: Szkoła

Post autor: damian2233ą »

Ostatnio zdecydowałem do jakiej szkoły pójdzie moje dziecko. Moja małżonka na tę szkołę też się zgodziła i dla mnie to naprawdę było bardzo ważne. Warto dobrze wybierać szkołę.
__________________________________________________________________________________
skup działek Kraków
Awatar użytkownika
Mietko
Posty: 78
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:55

Re: Szkoła

Post autor: Mietko »

Wybierałam, wybierałam i wybrałam :) Dobra analiza to ważna rzecz, ja to podeszłam do tego rozsądnie tak myślę. Pomogły mi bardzo opinie, z tych można bardzo dużo wyciągnąć i to z pewnością będzie najbardziej wiarygodna informacja o danej szkole. Dużo dobrych opinii ma Te Vizja, czytałam wiele i jak już 3 lata chodzi mój syn do tej podstawówki to mogę spokojnie potwierdzić wszystkie pozytywne opinie które czytałam. Syn ma tu wszystko co najlepsze oczywiście!
mamaa

Re: Szkoła

Post autor: mamaa »

A czy wiecie, gdzie można znaleźć egzamin ósmoklasisty arkusze próbne? Pytam, ponieważ syn przygotowuje się do tego ważnego egzaminu i chciałam mu kupić dodatkowe egzemplarze, aby mógł dodatkowo trenować. W końcu trening czyni mistrza.
ODPOWIEDZ