Agencja pracy

Znasz sprawdzone firmy, godne polecenia? A może szukasz opinii na temat danego przedsiębiorstwa? Wejdź tutaj.
Aniela

Agencja pracy

Post autor: Aniela »

Czy korzystacie z usług agencji pracy na pozyskanie pracy za granicą? Chciałabym w swym życiu coś zmienić a przy okazji podszkolić język angielski i niemiecki i pomyślałam, że warto byłoby wyjechać. Niestety nie mam pojęcia gdzie znaleźć pracę legalnie na dłuższych czas bo nie interesuje mnie praca sezonowa. Najlepiej by była to praca z możliwością przyuczenia bo nie mam zbyt długiego doświadczenia zawodowego. Macie jakieś sprawdzone agencje pracy i możecie i podpowiedzieć gdzie szukać i jak ogarnąć wszelkie formalności z wyjazdem?
Tatiana4

Re: Agencja pracy

Post autor: Tatiana4 »

Najlepiej popytać wśród swoich znajomych na pewno znajdzie się ktoś kto pracował za granicą. Dodatkowo można rozejrzeć się po agencjach pracy, które taką pracę oferują. Z agencjami jest o tyle prościej, że jedziesz do sprawdzonego miejsca pracy i możesz mieć przypisanego opiekuna, który pomoże w załatwianiu formalności w urzędach. Mój brat tak wyjeżdża od kilku lat do Niemiec, a gdy jechał pierwszy raz nie znał żadnego słowa po niemiecku. Teraz mówi doskonale.
Justa

Re: Agencja pracy

Post autor: Justa »

Zdecydowanie spójrz na oferty agencji pracy gdyż wtedy masz o wiele więcej możliwości. Ja od lat wyjeżdżam z Mondi Polska i jestem bardzo zadowolona z energicznego opiekuna, dla którego żaden mój problem nie stanowił rzeczy niemożliwej do załatwienia dzięki czemu w "obcym" miejscu łatwiej było się poruszać i pozałatwiać sprawy urzędowe i noclegowe. Pracuję jako pracownik linii produkcyjnej jest to praca łatwa i nie stanowiąca problemu nawet gdy nie znałam języka gdy wyjeżdżałam pierwszy raz. Przyuczono mnie do wykonywania swych obowiązków po polsku.
Sylwia36

Re: Agencja pracy

Post autor: Sylwia36 »

Mondi to agencja ze sporym doświadczeniem. Istnieje na naszym rynku już od 10 lat i mieści się w centrum Poznania. Oprócz pracy w Niemczech oferuje również pracę u siebie. Rozwój powoduje większe zapotrzebowanie na koordynatora pracowników wyjeżdżających, a nawet ostatnio można było aplikować na asystenta bądź asystentkę zarządu. Pracując z nimi nie tylko zyskujesz dobrą posadę ale i możliwość doskonalenia własnych umiejętności poprzez udział w szkoleniach co daje większe możliwości rozwoju kariery.
Jagoda

Re: Agencja pracy

Post autor: Jagoda »

Ostatnio mieli oficjalne otwarcie swego biura w centrum Poznania. Oj chciałoby się pracować w takich wnętrzach. Nowoczesność, wygoda, zieleń dookoła i fajne widoki z okna. Muszę poobserwować ich oferty pracy może coś ciekawego i dla mych kwalifikacji się znajdzie. Zmiana pracy dobrze by mi zrobiła.

.......................................................................................................................................................
.......................................................................................................................................................
Klarysa

Re: Agencja pracy

Post autor: Klarysa »

Mondi ofert ma sporo więc jest w czym wybierać. Ich nowe biuro " w chmurach" bo na 16 piętrze jest bardzo ładnie urządzone i wcale się nie dziwię Jagoda, że chciałabyś tam pracować. Tym bardziej, że to firma z solidnym bo 10 letnim stażem więc oferuje stałe zatrudnienie i stabilne warunki.

.....................................................
.....................................................
.....................................................
.....................................................
ODPOWIEDZ