Rejestrowanie samochodów – jak długo to trwa?

Szukasz dobrych fachowców? Uwielbiasz samochody? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Awatar użytkownika
Wojciech_83
Posty: 8
Rejestracja: 29 cze 2019, 23:29

Rejestrowanie samochodów – jak długo to trwa?

Post autor: Wojciech_83 »

Cześć! Przymierzam się do kupna samochodu, ale zastanawiam się jak długo zajęłoby jego zarejestrowanie. Słyszałem, że w urzędach trzeba się wystać naprawdę sporo czasu – a nie chciałbym zmarnować kilku dni lub tygodni. Jakie macie doświadczenia z rejestracją samochodów?

co oznacza ubój rytualny
Awatar użytkownika
dżanan_81
Posty: 14
Rejestracja: 01 maja 2019, 12:22

Re: Rejestrowanie samochodów – jak długo to trwa?

Post autor: dżanan_81 »

Jak kiedyś kupowałem samochód z Holandii, to korzystałem z usług rejestrowanieaut.pl. Dzięki temu nie musiałem się martwić o to, że cała procedura zajmuje sporo czasu.
Awatar użytkownika
odon-87
Posty: 9
Rejestracja: 05 lis 2019, 1:38

Re: Rejestrowanie samochodów – jak długo to trwa?

Post autor: odon-87 »

Dokładnie, jeśli nie chcesz marnować czasu na rejestrację pojazdu to skorzystaj z usług renomowanej firmy. Według mnie to najlepsza opcja. 

stół hubert
Awatar użytkownika
mewka
Posty: 66
Rejestracja: 19 lut 2020, 22:05

Re: Rejestrowanie samochodów – jak długo to trwa?

Post autor: mewka »

Wszystko zależy w jakim mieście mieszkasz. U niektórych idzie szybko, a u innych trzeba odczekać swoje w kolejce. Później oczekiwanie na wykonanie i kolejna kolejka po odbiór. Ja nie mam do tego cierpliwości. Chyba zbyt długo mieszkałam w USA, gdzie drukują Ci takie rzeczy od ręki. Zleciłam firmie https://www.carforfriend.pl/import-pojazdow-z-usa/ znalezienie odpowiedniego auta w USA, ściągnięcie oraz zajęcie się wszystkimi formalnościami. Usługę wykonali świetnie. Samochód sprawuje się rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 81
Rejestracja: 08 mar 2020, 20:55

Re: Rejestrowanie samochodów – jak długo to trwa?

Post autor: sofia11 »

Gdybyś szukała korzystnego ubezpieczenia OC i AC zajrzyj na http://kompleksowaochrona.pl/ Znajdziesz tam kalkulator ubezpieczeń samochodowych. Dzięki niemu możesz porównać oferty wielu firm ubezpieczeniowych i wybrać najlepszą. Ja zawsze tak robię gdy chcę zmienić ubezpieczenie na korzystniejsze.
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 85
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:00

Re: Rejestrowanie samochodów – jak długo to trwa?

Post autor: Olka »

Takie sprawy warto powierzyć odpowiednim osoby -poczawszy od zakupu auta. Od siebie polecam auto używane. Kupujac auto używane sporo zyskujemy - przede wszystkim nie przepłacamy tak jak za auta z salonu a możemy zakupić je w niemalże idealnym stanie. Wszystko zalezy od pośrednika - a takim zaufanym jest moim zdaniem Autoorder https://www.autoorder.pl/ który zajmuje się sprzedażą aut sprowadzanych z Niemiec - bezwypadkowym i z gwarancją jednego własciciela
Gość

Re: Rejestrowanie samochodów – jak długo to trwa?

Post autor: Gość »

Czy wiecie gdzie kupić najtańsze oc samochodu ? W moim przypadku skorzystałem z oferty polecanej mi Agencji Ubezpieczeń Magro, gdzie uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta.
ODPOWIEDZ