Przeprowadzka do Niemiec

Szukasz dobrych fachowców? Uwielbiasz samochody? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Awatar użytkownika
Siemowit-84
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Przeprowadzka do Niemiec

Post autor: Siemowit-84 »

Niedługo wyprowadzam się do Niemiec. Z tego powodu poszukuję firmy transportowej, która pomogłaby mi z przewozem rzeczy. Polecacie jakąś firmę transportową? Z kogo usług warto skorzystać?
Awatar użytkownika
Samson_76
Posty: 12
Rejestracja: 24 cze 2019, 6:18

Re: Przeprowadzka do Niemiec

Post autor: Samson_76 »

A słyszałeś o firmie complex busy? Jeśli zależy Ci na profesjonalnych kierowcach i bezpiecznych busach to polecam 😊. To świetna firma!
Awatar użytkownika
Triumfalny
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2020, 14:27

Re: Przeprowadzka do Niemiec

Post autor: Triumfalny »

A po Polsce też wozicie? Trzeba by mi przewieść meble z Lublina do Wrocławia

lamblie czosnek
Awatar użytkownika
ala
Posty: 52
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:09

Re: Przeprowadzka do Niemiec

Post autor: ala »

Wiesz co, wiem, że wynajem busów konin jest w miarę tani, ale nie wiem, czy jeżdżą za granicę i jak to się w ogóle odbywa. Dlatego powinnaś zdecydowanie spróbować rozpytać bezpośrednio na stronie, z tego co wiem, mają formularz kontaktowy. Wiesz, jak to jest, różnice cenowe mogą być duże, ale też i warunki użytkowania samochodu całkiem duże.
Awatar użytkownika
Wiollka
Posty: 82
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:15

Re: Przeprowadzka do Niemiec

Post autor: Wiollka »

Chwilowo to wiadomo - z przekraczaniem granicy może być problem, ale jak sytuacja z koronawirusem się uspokoi to będzie można wrócić do normalnego życia. Jeśli szukalibyscie solidnej firmy od przeprowadzek za granicę to polecam zapoznać się z ofertą firmy Adexim. Przeprowadzają takie zagraniczne przeprowadzki.

remont kamieńskiego kraków
Kwaś

Re: Przeprowadzka do Niemiec

Post autor: Kwaś »

Z firm transportowych jakie znam i jakie mogę wam polecić jest firma Aston Partner. Ich szeroką ofertę możecie znaleźć na http://astonpartner.pl Warto spojrzeć.

obłożenie schodów betonowych cena
Janusż

Re: Przeprowadzka do Niemiec

Post autor: Janusż »

Przeprowadzki międzynarodowe organizują oni - https://www.123przeprowadzki.pl/ Jednak taka przeprowadzka to naprawdę duży kłopot logistyczny, jeśli chce się samemu przeprowadzać. Dużo ekonomiczniejszym i też wygodniejszym rozwiązanie będzie skorzystanie właśnie z usług firmy przeprowadzkowej.
wiktoriazdybeł

Re: Przeprowadzka do Niemiec

Post autor: wiktoriazdybeł »

Wyjeżdżając za granicę najlepiej jest zdecydować się na firmę, która ma dobre opinie wśród klientów i została już przetestowana przez kogoś Wam bliskiego. Nie ma chyba nic gorszego od zarezerwowania busa w pierwszej lepszej firmie a później męczyć się przez całą podróż w fatalnych warunkach. Mi znajoma polecała busy z polski do anglii firmy SUPERBUSY i potwierdzam, są super! :D
ODPOWIEDZ