Ośrodek leczenia uzależnień

Wszystko o medycynie, lekarzach i zdrowiu. Borykasz się z chorobami? Nie wiesz, jak poprawić odporność? Opowiedz o swoich problemach, postaramy się pomóc! Przypominamy: w przypadku poważnych objawów zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2020, 16:21

Ośrodek leczenia uzależnień

Post autor: Nati »

Cześć wiem, że ośrodków leczenia uzależnień jest od groma ale czy zwyczajna terapia pomoże gdy ktoś jest uzależniony od alkoholu od wielu lat? Mój dziadek nadużywał alkoholu i dość szybko umarł.. z tego co widzę ojciec idzie tą samą drogą :( Mama jest załamana a ojciec twierdzi, że nie ma problemu. Mówiłam mu, że znalazłam ośrodek Detoks Fenix i staram się namówić go na leczenie. Tam nawet wszywają esperal więc może to by mu pomogło
izka

Re: Ośrodek leczenia uzależnień

Post autor: izka »

Bardzo Ci współczuję. Przykro mi, że znalazłaś się w takiej sytuacji. Warto jednak wziąć sprawę w swoje ręce i namówić tatę czym prędzej na leczenie. Też sądzę, ze terapia można okazać się zbyt łagodną formą. Może warto pomyśleć o tzw. wszywce alkoholowej - https://esperallodz.com/. Jednorazowe podanie Esperalu jest bardzo wydajne i starcza na od 8 do 12 miesięcy działań leczniczych. Metoda ta jest chętnie wykorzystywana, ponieważ skutecznie oddziałuje na postrzeganie alkoholu, zmieniając skojarzenia z nim powiązane.
ODPOWIEDZ