Co myślicie o leczenie zdalnym w sensie online?

Wszystko o medycynie, lekarzach i zdrowiu. Borykasz się z chorobami? Nie wiesz, jak poprawić odporność? Opowiedz o swoich problemach, postaramy się pomóc! Przypominamy: w przypadku poważnych objawów zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.
Myślicielka

Co myślicie o leczenie zdalnym w sensie online?

Post autor: Myślicielka »

Co myślicie o leczenie zdalnym w sensie online?
Czy taki lekarz który udziela porad online na teleporadach itd to rzeczywiście jest w stanie pomóc komuś kto siedzi po drugiej stronie słuchawki,
czy to raczej taki mało warty zastępnik ?
Jak uważacie i jak te nowe zmiany oceniacie?
Śliwka28

Re: Co myślicie o leczenie zdalnym w sensie online?

Post autor: Śliwka28 »

Myślicielka pisze: 15 wrz 2021, 14:22 Co myślicie o leczenie zdalnym w sensie online?
Miałam okazje raz korzystać z teleporady u nas w przychodni i raz z takiej płatnej, u specjalisty znalezionego w Telemedi, tu https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... internista
i powiem Ci że w obu przypadkach byłam bardzo zadowolona. Lekarz z renomą potwierdził diagnozę mojego wioskowego ze tak powiem lekarza i leczenie przeszło naprawdę sprawnie.
Nie mogę narzekać
łasiczka44

Re: Co myślicie o leczenie zdalnym w sensie online?

Post autor: łasiczka44 »

Leczenie online jest złe, na pewno nie jest to coś co powinno być praktykowane. Ja chodzę prywatnie do lekarza i nie mam takich wizyt. Jak szukacie dobrego centrum medycznego to ja wam te https://cmp.med.pl/cmp-lomianki/kardiolog/ polecam bo tam mają specjalistów świetnych.
ODPOWIEDZ