Riko Villa ?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Riko Villa ?

Post autor: zarazaa »

Powoli zabrałam się za kompletowanie wyprawki i tu pojawił się problem jaki wózek wybrać. Spodobał mi się wózek Riko Villa i chciałam poznać wasze opinie na jego temat.
Awatar użytkownika
dora13
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2019, 19:10

Re: Riko Villa ?

Post autor: dora13 »

Jak najbardziej polecam. Bo Villa to świetny wózek, solidne wykonanie, stabilna jazda, prosta obsługa i przyjemne spacery. Posiada ona pompowane koła, przepinane siedzisko oraz gondola z regulacją zagłówka. Na spacerach sprawuje się bardzo dobrze, jeździe płynnie i lekko.
Awatar użytkownika
pixii
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2020, 22:01

Re: Riko Villa ?

Post autor: pixii »

Ja posiadam wózek Riko Molla , od pierwszego wejrzenia wiedziałam że to ten wózek. Na wyposażenie wózka składa się aluminiowy stelaż oraz duża wygodna gondola. Przednie i tylne zawieszenie jest amortyzowane, prowadnica regulowana i wykończona skórą ekologiczną.
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Re: Riko Villa ?

Post autor: dorotija »

Osobiście mogę wypowiedzieć się o Riko Qubus Gold, który jest nowoczesny, solidny oraz wyposażony we wszystko co niezbędne do zapewnienia wygody i bezpieczeństwa maluszkowi w czasie spaceru. Stelaż wózka pokryty jest powłoką galwaniczną , zaś gondola posiada zewnętrzną regulacją oparcia . Siedzisko jest przepinane a prowadnica i barierka obszyte są skórą ekologiczną.
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Riko Villa ?

Post autor: radomska »

To są też fajne wózki, myślałam nawet żeby taki kupić ale jak zobaczyłam x-landera to mnie kompletnie zauroczył, ma wszystko czego oczekiwałam od wózka, łatwo się składa, lekko prowadzi i ma takie bajery jak diody led w podnóżku poprawiające jego widoczność po zmroku
Awatar użytkownika
parolina
Posty: 80
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:50

Re: Riko Villa ?

Post autor: parolina »

A ja jak zobaczyłam silver crossa surfa to nie chciałam żadnego innego a tym bardziej że dziadkowie nam dołożyli do wózka to można było zaszaleć i kupić coś porządnego
Awatar użytkownika
girta
Posty: 32
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:39

Re: Riko Villa ?

Post autor: girta »

Ja o wózku Villa mogę wypowiadać się tylko dobrze , bo jestem zadowolona z niego. Radzi sobie na spacerach po przeróżnej nawierzchni , łatwo się go prowadzi bo nie stawia oporu w czasie jazdy. Wygodnie się go składa, koła są z wytrzymałego poliuretanu a prowadnica wykończona jest skórą ekologiczną.

solstic
maze

Re: Riko Villa ?

Post autor: maze »

Tak, to fajny wózek i też rozważałam jego zakup ale jak zobaczyłam x-landera zakochałam się w tym wózku, zamówiłam go do domu na próbę, przymierzyłam się do niego i już u mnie został, nie chcę żadnego innego
ODPOWIEDZ