Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej w stolicy

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej w stolicy

Post autor: dorotija »

Hej wszystkim :) macie jakieś doświadczenia z wyżej wymienioną uczelnią ? Tak się rozglądam gdzie warto złożyć papiery na fizjoterapię i waham się własnie pomiędzy awf a mum. z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej w stolicy

Post autor: zarazaa »

ja jestem na awfie a tego mum nie znam osobiście, ale podobno też jest niezła
Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej w stolicy

Post autor: albina »

dorotija witam w klubie, ja też chce iść na ten kieruynek i Mum jest w pierwszej 3 uczelni, które na poważnie biorę pod uwagę. poza nim są 2 inne uczelnie ale nie z Warszawy a tu jednak miałam najbliżej ( mieszkam w Siedlcach).
Awatar użytkownika
girta
Posty: 32
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:39

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej w stolicy

Post autor: girta »

dziewczyny ja polecam mazowiecką uczelnię medyczną. to uczelnia z długa tradycją ( moja starsza siostra kilka dobrych lat temu obroniła tu dyplom na pielęgniarstwie). Wysoki poziom, bardzo ciekawe zajęcia i swietni wykładowcy z doświadczeniem i zawodowym i akademickim. To co podoba mi się najbardziej to to, ze nie ma takiej suchej teorii i mozna naprawde nauczyć się wielu praktycznych umiejetności. ja bronie sie w czerwcu pewnie :)
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej w stolicy

Post autor: dorotija »

wow nie spodziewałam się tak fajnych i satysfakcjonujących mnie odpowiedzi :) super, że mam okazję poznać być może przyszłą koleżankę z roku a dwa super, że Ty girta jesteś tak bardzo zadowolona :) no nic trzeba czekac w takim razie na dni otwarte i wtedy bede podejmowac juz ostateczna decyzje :)
Awatar użytkownika
girta
Posty: 32
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:39

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej w stolicy

Post autor: girta »

tak, na pewno będą organizować takie spotkania także musisz mieć rękę na pulsie :)
Awatar użytkownika
dorotija
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2019, 13:27

Re: Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej w stolicy

Post autor: dorotija »

tak tak będę mieć na pewno, śledzę ich stronkę i jestem na bieżąco także nic nie powinno mnie ominąć :)
ODPOWIEDZ