Obsługa przewozów towarowych

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Randoald_66
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 2:29

Obsługa przewozów towarowych

Post autor: Randoald_66 »

Witam serdecznie. Jakie znacie firmy zajmujące się obsługą przewozów towarowych? Mnie obiło się o uszy, że najbardziej opłaca się nawiązać współpracę z textrapoland.eu. Może o nich słyszeliście?
Awatar użytkownika
Daniel
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 15:03

Re: Obsługa przewozów towarowych

Post autor: Daniel »

Textra przede wszystkim zapewnia kompleksowe usługi, a transport organizuje zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Można na nich liczyć dosłownie w każdej kwestii. Jak dla mnie nie mają sobie równych i mogę ich bez mrugnięcia okiem polecić.
Gór

Re: Obsługa przewozów towarowych

Post autor: Gór »

Jeśli chodzi o transport międzynarodowy czy to lądowy czy też morski to mam sprawdzoną firmę o znakomitej renomie czyli https://www.translogis.pl/ Nieważne co chcesz przewieźć bo i tak są w stanie to zrobić. Mają ku temu sprzęt i wykwalifikowaną kadrę więc wszystko pójdzie z nimi jak po maśle.
Bączek

Re: Obsługa przewozów towarowych

Post autor: Bączek »

Jeśli szukasz rzetelnego spedytora z szerokim wachlarzem usług transportowych to tylko https://symlog.eu/ Mają w ofercie transport lądowy, morski i powietrzny. Od niedawna także intermodalny pociąg z Chin także każdy znajdzie co trzeba w odpowiedniej cenie. Zadzwoń i przekonaj się osobiście że warto im zaufać i mieć ich jako partnera.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Obsługa przewozów towarowych

Post autor: Mr Robot »

Jeśli szukamy tego rodzaju usługi, to warto sprawdzić każdy aspekt działania potencjalnej firmy, którą wybierzemy. Przykładowo warto dowiedzieć się, czy mają sorbenty i narzędzia w przypadku awarii w trasie. Już nie mówię o takich rzeczach jak ochrona naszych towarów czy koszty. Wszystkich tych rzeczy należy się dowiedzieć.
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
Dołek

Re: Obsługa przewozów towarowych

Post autor: Dołek »

Przede wszystkim kluczowa jest oszczędność jeżeli prowadzicie swoją firmę transportową i do tego ważna jest również pewność, że kierowcy nie próbują naciągać nas na dodatkowe koszty m.in poprzez kradzież paliwa, czy również oszukiwanie odnośnie samej lokalizacji. Dlatego teraz wykorzystując system flotman możemy liczyć na wygodę pracy, kontrole nad lokalizacją, czy również zużyciem paliwa. No i do tego każdego dnia system generuje automatyczne raporty.
Miłoszewski

Re: Obsługa przewozów towarowych

Post autor: Miłoszewski »

Zobacz też Route4U. Całkiem sensowne warunki transportu właściwie wszystkich rodzajów towaru i to po całej europie. Bardzo terminowi są i nas jeszcze nigdy nie zawiedli. Takie duże firmy są bardziej rekomendowane, bo maja większe możliwości zorganizowania różnorodnego transportu.
taśpo

Re: Obsługa przewozów towarowych

Post autor: taśpo »

ja również chciałbym zajmować się szeroko transportem i przewozem towarów. z tego co ostatnio się dowiedzialem to musze sobie wyrobić dodatkowe licencje transportowe bo taki dokument jest potrzebny. chyba zrobię to za pośrednictwem tej firmy https://www.licencjetransportowe.com/ - tylko powiedzcie jakie są orientacyjne koszty takiego zaświadczenia i jak długo możliwe że trzeba czekać?
Paulina

Re: Obsługa przewozów towarowych

Post autor: Paulina »

Dołek pracujemy z wykorzystaniem systemu Flotman od pół roku i zaczęliśmy zauważać pozytywne zmiany w tym właśnie mniejsze spalanie paliwa. W obecnym czasie gdy koszty paliwa mocno wywindowały w górę cieszymy się z poczynionych oszczędności. Dzięki wdrożeniu tego systemu mamy doskonały wgląd na przebieg trasy naszych kierowców z możliwością zaplanowania jej w sposób optymalny. Nasi kierowcy ściągnęli nogę z gazu i jeżdżą bezpieczniej. Wszystko to przyczyniło się na zmniejszenie zużycia paliwa i nasze oszczędności.
ODPOWIEDZ