Masaż podciśnieniowy – endermologia. Czy warto?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Sybilla
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:09

Masaż podciśnieniowy – endermologia. Czy warto?

Post autor: Sybilla »

Hej! Ostatnio natknęłam się na ofertę endemologii w Salonie Alicja. Czy ktoś z Was korzystał z tego zabiegu? Zauważyliście jakieś efekty? Dajcie znać w komentarzach!
Awatar użytkownika
Nela
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2019, 18:32

Re: Masaż podciśnieniowy – endermologia. Czy warto?

Post autor: Nela »

Osobiście nie byłam, ale moja koleżanka tak i jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
polianna
Posty: 32
Rejestracja: 26 lut 2019, 16:44

Re: Masaż podciśnieniowy – endermologia. Czy warto?

Post autor: polianna »

Ja korzystałam i masaż podciśnieniowy to świetna sprawa. Zauważyłam znaczną redukcję tkanki tłuszczowej – tylko trzeba być cierpliwym. U mnie efekty pojawiły się po 3 zabiegach J. 
Awatar użytkownika
szyszka
Posty: 95
Rejestracja: 16 sty 2020, 14:27

Re: Masaż podciśnieniowy – endermologia. Czy warto?

Post autor: szyszka »

ten masaz to swietna sprawa na cellulit! sama mialam taki zabieg w Dermed w Katowicach i widze spora roznice :) pobudza skore do dzialania. Rewelacja, a powiem wam, ze stosowalam juz tyle kremow i balsamow na cellulit i nic do tej pory, dopiero teraz widze efekt :)
Awatar użytkownika
DariuszKowalski
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:16

Re: Masaż podciśnieniowy – endermologia. Czy warto?

Post autor: DariuszKowalski »

Moim zdaniem masaż jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Wiadomo, że nie wszystkie firmy zajmujące się masażem są godne polecenia, ale ja osobiście mogę polecić masaż wrocław w Masajce
Awatar użytkownika
karin
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Re: Masaż podciśnieniowy – endermologia. Czy warto?

Post autor: karin »

Dobrze wykonany masaż może przynieść Wam olbrzymią ulgę. W takiej sytuacji najlepiej byłoby znaleźć dobry salon masażu i tam zregenerować swoje mięśnie. Warto zajrzeć do
masaż łódź Z tego co wiem, to placówka ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem i dobrą opinią. Wykonują tam masaże zarówno lecznicze, jak i odprężające.
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: Masaż podciśnieniowy – endermologia. Czy warto?

Post autor: kilopi »

U mnie bardzo fajne efekty przyniosl zabieg https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/hif ... -cellulit/ - ktory dal mi naprawde kilka centymetrow mniej w obwodach :)
Awatar użytkownika
what
Posty: 27
Rejestracja: 31 maja 2019, 23:03

Re: Masaż podciśnieniowy – endermologia. Czy warto?

Post autor: what »

Jak narazie według mnie to tego rodzaju masaże są najskuteczniejsze. Tutaj temat jest prosty: działa sie pod wpływem ciśnienia i rozbija fałdy skóry. Mnie taki dermomasaż Pani Agnieszka stąd https://aturody.pl/ robiła 2 lata po porodzie. Nie miałam juz siły do cwiczen, sylwetka nie wracała do stanu sprzed wiec sie zdecydowałam. Duzy tez plus dla tego zabiegu ze modeluje sylwetke, ale tez odejmuje kilka centymetrów z ud.

hk416d
ODPOWIEDZ