Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Jarmiła85
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2019, 7:43

Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Post autor: Jarmiła85 »

Witam. Czy ktoś z Was poleca może jakiś wózek od Cybex Priam? Widzę, ze ta marka ma bardzo fajną kolekcję dostępną np. w sklepie umalucha.pl. Zastanawiam się czy łatwo się brudzą…

tos hostivar
Awatar użytkownika
Hiacynta
Posty: 24
Rejestracja: 20 kwie 2019, 20:50

Re: Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Post autor: Hiacynta »

Cześć. Ja mam wózek https://umalucha.pl/produkt/wozek-gleboko-spacerowy-3w1-priam-2-0-lux-platinum-spring-blossom-fashion-collection-light-kwiaty i jestem bardzo zadowolona. Wózek jest zrobiony z takiego materiału, że się nie brudzi i łatwo go wyczyścić.
Awatar użytkownika
Sybilla
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:09

Re: Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Post autor: Sybilla »

Dokładnie, Cybex Priam to świetny model. Również mam https://umalucha.pl/produkt/wozek-gleboko-spacerowy-3w1-priam-2-0-lux-platinum-spring-blossom-fashion-collection-light-kwiaty i jestem bardzo zadowolona. Ten wózek ma nie tylko bardzo stylowy design, ale jest też bardzo funkcjonalny i komfortowy.
Awatar użytkownika
greta80
Posty: 28
Rejestracja: 27 cze 2019, 1:44

Re: Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Post autor: greta80 »

Ja zdecydowałam się na model https://umalucha.pl/produkt/cybex-priam-2-0-lux-cherubs-fashion-collection-by-jeremy-scott-pale-pink-konfigurator bo uwielbiam kolor różowy. Bardzo komfortowe jest to, że wózek 3w1 można używać zarówno jako spacerówkę i jako gondolę, a także jako fotelik do samochodu. Dlatego jestem fanką marki Cybex 😊.
Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Post autor: zarazaa »

Mamusie a ja polecam wam wózek Riko Qubus Gold, sama posiadam ten model i uwielbiam go. Świetnie wygląda i sprawuje się na spacerach, prowadzi się go przyjemnie i łatwo, wózek jeździ płynnie a maluch ma zapewnione bezpieczeństwo i wygodę. Dużą zaletą Golda jest to że posiada on bardzo dobrą amortyzację, wytrzymałe koła z poliuretanu oraz prowadnicę obszytą skórą ekologiczną.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 7
Rejestracja: 04 lis 2019, 14:31

Re: Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Post autor: Majkaaa »

Ogólnie anexy są bardzo fajne. Dobra jakość, wózki na prawdę porządnie zrobione a przy tym prezentują się bardzo nowocześnie i stylowo;) Sama teraz jeżdżę spacerówką air-x i jestem z niej bardzo zadowolona;)
Awatar użytkownika
dora13
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2019, 19:10

Re: Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Post autor: dora13 »

Easy go Virage Ecco bo to nowoczesny, funkcjonalny i solidny wózek. Prócz duże gondoli którą można złożyć na płasko, posiada on również wygodne siedzisko z którego mogą korzystać już dzieci od dnia narodzin. Wytrzymałe i amortyzowane koła z poliuretanu to dodatkowa zaleta wózka.

n kral
Awatar użytkownika
zachodslonca
Posty: 278
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:56

Re: Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Post autor: zachodslonca »

Cześć, chciałabym kupić fotelik dla mojego dziecka, ale nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie. jest tak duży wybór... pomóżcie! Co sądzicie np. o takich pasach zabezpieczających : https://smartkidbelt.com/pl/ ? Czekam na wasze opinie.
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Post autor: radomska »

Na pewno musisz zwrócić uwagę na to czy ma atesty, ja nie pomogę Ci w sprawie zakupu bo dostałam fotelik od siostry, za to wózek sama zamówiłam sobie online od -xlandera. Fajnie że teraz można zamówić go w sieci i wypróbować w domu bo to bezpieczniejsze dla kobiet spodziewających się dziecka
Awatar użytkownika
Wiollka
Posty: 82
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:15

Re: Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Post autor: Wiollka »

najwazniejsze jest bezpieczenstwo
Awatar użytkownika
jjjna
Posty: 26
Rejestracja: 11 wrz 2019, 14:02

Re: Jaki stylowy wózek warto wybrać?

Post autor: jjjna »

Ja też przeglądam różne wózki dla dzieci, ale nie wiem w końcu czy decydować się na nowy wózek czy jednak kupić używany. Jak sądzicie? Jak Wy postąpiliście? Ja nie umiem się zdecydować.
ODPOWIEDZ