Gdzie znajdę sklep z smaczną kawą?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Hera
Posty: 26
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:12

Gdzie znajdę sklep z smaczną kawą?

Post autor: Hera »

Jeśli chcesz kupić wyjątkową kawę o głębokim smaku i aromacie to serdecznie polecam sklep Coffee Blend. Znajdziesz tam najlepsze kawy najwyższej jakości a także ekspresy do kawy.
Awatar użytkownika
jusina
Posty: 81
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:38

Re: Gdzie znajdę sklep z smaczną kawą?

Post autor: jusina »

Ja kupujesz też kawę ziarnistą i mielisz ? ja taką uwielbiam świeżo zmieloną, ten smak i zapach mhmm... najczęściej to ja szukam większych opakować, w sklepach internetowych i ostatnio znalazłam naszą ulubioną Kawa ziarnista Jacobs 1kg na ceneo. Nawet nie sądziłam że tutaj są niższe ceny niż w sklepach gdzie kupowałam wcześniej.
Awatar użytkownika
RafałEk
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:40

Re: Gdzie znajdę sklep z smaczną kawą?

Post autor: RafałEk »

OD razu mogę podrzucić Ci świetną palarnię kawy z której sam korzystam, czyli https://upcafe.pl/ Dlatego jak będziecie mieli wolną chwilę to warto sprawdzić propozycje jakie udało im się przygotować z różnych zakątków świata i zestawieniach pod względem smaków oraz zapachów. Ja zdecydowałem się ostatnio na India Plantation
100% arabica o aromacie zekolada, orzech, owoce leśne które jak do tej pory najbardziej mi smakuje.
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: Gdzie znajdę sklep z smaczną kawą?

Post autor: kilopi »

my to teraz sprawilismy sobie nowy ekspres do kawy to kawe zamawiamy tez tylko w kapsulkach, u nas sprawdza sie to swietnie
ODPOWIEDZ