Gazetki promocyjne sklepowe - czytacie, korzystacie?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Roma1980
Posty: 43
Rejestracja: 23 paź 2019, 9:20

Gazetki promocyjne sklepowe - czytacie, korzystacie?

Post autor: Roma1980 »

Mam pytanie o gazetki promocyjne sklepowe - czytacie, korzystacie?
Jeszcze do niedawna w ogóle zupełnie nie krozystałam,
bo nie chciało mi sie tych wszystkiech papierzysk tachać do domu, ale trafiłam ostatnio na stronę,
na której można sobie takie gazetki reklamowe przeglądać online (wrzuciłam linka wyżej),
i powiem wam, że zaczynam się do takiej opcji mega przekonywać 8-)

Największy plus, że wszystkei gazetki z różnych sklepów są w jednym miejscu, szybko się tym nawiguję,
nie trzeba do domu znosić tony makulatury niepotrzebnej - no jak dla mnie masa korzyści.
A Wy?
Awatar użytkownika
Clifford
Posty: 105
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:01

Re: Gazetki promocyjne sklepowe - czytacie, korzystacie?

Post autor: Clifford »

Ja nie czytam. Nie korzystam z takich rzeczy osobiście. Po prostu wchodzę i robię niezbędne dla mnie zakupy.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodził, dość szybko odkrywał, że przybył ze skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
goodmenx
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:30

Re: Gazetki promocyjne sklepowe - czytacie, korzystacie?

Post autor: goodmenx »

Dzięki za takie sprawdzone wskazówki. Liczę na więcej tego typu rzeczy.
Czymże jest życie, jeśli nie ustawiczną możliwością popełniania błędów
Awatar użytkownika
jannka
Posty: 58
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:14

Re: Gazetki promocyjne sklepowe - czytacie, korzystacie?

Post autor: jannka »

Myślę, że te gazetki to bardzo dobry sposób na oszczędzanie pieniędzy. Sprawdzasz gdzie jest taniej, co warto tego i tego dnia kupić. Większość produktów ma dłuższe terminy ważności, można w ten sposób planować dlatego zakupy z wyprzedzeniem, na przykład te świąteczne. Podam mój przykład gdzie bez planowania w zeszłym roku wydałam jakieś 25% więcej pieniędzy na zakupy na Boże Narodzenie niż w tym roku z pomocą gazetek. Mam ulubione sklepy gdzie jestem pewna jakości produktów i wiem że zawsze świeże produkty kupię, szczególnie ta sieć jest godna polecenia https://gazetka-lewiatan.pl/ i to wszystkie ich sklepy bez wyjątku. Nawet jak jadę gdzieś dalej do rodziny to widać w Lewiatanach zawsze ład, porządek, obsługę na wysokim poziomie i ceny sensowne. Zakupy dzięki temu spokojniej i szybciej się robi.
ODPOWIEDZ