fryzjer Warszawa

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
drełka

fryzjer Warszawa

Post autor: drełka »

Dziewczyny z Warszawy, którego fryzjera polecacie?? Znalazłam na facebooku Magię Blondu, mają salon na Sarmackiej. Widziałam na ich social mediach efekty ich pracy i wygląda to bardzo zachęcająco. Chciałabym się zdecydować na dużą metamorfozę i przejść na blond z brązu
żanetka

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: żanetka »

drełka pisze: ↑20 sie 2021, 17:57 Dziewczyny z Warszawy, którego fryzjera polecacie?? Znalazłam na facebooku Magię Blondu, mają salon na Sarmackiej. Widziałam na ich social mediach efekty ich pracy i wygląda to bardzo zachęcająco. Chciałabym się zdecydować na dużą metamorfozę i przejść na blond z brązu
Zdecydowanie warto. Jak o taką poważną metamorfozę chodzi to tylko do Pani Danusi z Magii Blondu. Też taką przeszłam i jestem mega zadowolona
drełka

Post autor: drełka »

żanetka pisze: ↑21 sie 2021, 16:53
drełka pisze: ↑20 sie 2021, 17:57 Dziewczyny z Warszawy, którego fryzjera polecacie?? Znalazłam na facebooku Magię Blondu, mają salon na Sarmackiej. Widziałam na ich social mediach efekty ich pracy i wygląda to bardzo zachęcająco. Chciałabym się zdecydować na dużą metamorfozę i przejść na blond z brązu
Zdecydowanie warto. Jak o taką poważną metamorfozę chodzi to tylko do Pani Danusi z Magii Blondu. Też taką przeszłam i jestem mega zadowolona
dzięki wielkie za szybką odpowiedź, umówiłam się już online do nich na wizytę :) nie mogę się doczekać, wrócę z info jak wyszło ale myśle, że bedę zadowolona
aguś33

Post autor: aguś33 »

Polecam zdecydowanie magię blondu, to najlepszy salon w jakim byłam. Jestem już stałą klientką i moje dwie przyjaciółki też, zawsze wychodzimy zadowolone. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści, żadne metamorfozy tam niestraszne :-)
nataśka8

Post autor: nataśka8 »

aguś33 pisze: ↑22 sie 2021, 23:27
Polecam zdecydowanie magię blondu, to najlepszy salon w jakim byłam. Jestem już stałą klientką i moje dwie przyjaciółki też, zawsze wychodzimy zadowolone. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści, żadne metamorfozy tam niestraszne :-)
Też polecam świetny salon i wspaniali ludzie, nie tylko robią cuda z włosami ale też z paznokciami. Pazurki robi Pani Daria i jest świetna w tym ;-)
martyś

Post autor: martyś »

nataśka8 pisze: ↑24 sie 2021, 22:38
aguś33 pisze: ↑22 sie 2021, 23:27
Też polecam świetny salon i wspaniali ludzie, nie tylko robią cuda z włosami ale też z paznokciami. Pazurki robi Pani Daria i jest świetna w tym ;-)
Byłam niedawno pierwszy raz na paznokciach w Magii Blondu, jestem mega zadowolona. Polecam każdemu :-)

logo with m
duśka

Post autor: duśka »

Od jakiegoś czasu umawiam się do fryzjera tylko i wyłącznie przez https://play.google.com/store/apps/deta ... louisdavid . Jest to świetna aplikacja, która nie sprawia żadnych problemów. Nie mam do niej w ogóle żadnych zastrzeżeń, u mnie sprawdziła się fantastycznie
łucja z.

Post autor: łucja z. »

W Warszawie polecam salon o nazwie AKADEMIA PERFECT HAIR. Cudne koloryzacje, świetne strzyżenia, bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych + mają też barbera, gdyby któryś z Panów był zainteresowany ;) Kadra z doświadczeniem i wiedzą. No i lokalizacja bardzo ok, bo na Śródmieściu. Gorąco polecam!!
mała hanka

Post autor: mała hanka »

Jeśli o fryzjera w Warszawie chodzi to tylko Magia Blondu, obecnie salon jest na Sarmackiej, ale znam Panią Danusię jeszcze z poprzedniej lokalizacji, najlepsza w swoim fachu, chodzę do niej od lat. Popatrzcie sobie na metamorfozy na ich profilu na fb, no prawdziwa magia ;) https://www.facebook.com/danutacyboronm ... 4032066372
kamińska

Post autor: kamińska »

Wierzę, ze odpowiednio dobrana fryzura potrafi podkreślić wszystkie atuty twarzy oraz ukryć jej ewentualne mankamenty. Wykonywane przez nich https://fajnepaznokcie.pl/cennik-fryzjer/ strzyżenia włosów odznaczają się precyzją i sprawiają, że wyglądasz wyjątkowo efektownie. Potrafią doradzić w wyborze odpowiedniej fryzury, niezależnie od tego czy mowa o strzyżeniu czy koloryzacji włosów.
ODPOWIEDZ