fryzjer Warszawa

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
drełka

fryzjer Warszawa

Post autor: drełka »

Dziewczyny z Warszawy, którego fryzjera polecacie?? Znalazłam na facebooku Magię Blondu, mają salon na Sarmackiej. Widziałam na ich social mediach efekty ich pracy i wygląda to bardzo zachęcająco. Chciałabym się zdecydować na dużą metamorfozę i przejść na blond z brązu
żanetka

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: żanetka »

drełka pisze: ↑20 sie 2021, 17:57 Dziewczyny z Warszawy, którego fryzjera polecacie?? Znalazłam na facebooku Magię Blondu, mają salon na Sarmackiej. Widziałam na ich social mediach efekty ich pracy i wygląda to bardzo zachęcająco. Chciałabym się zdecydować na dużą metamorfozę i przejść na blond z brązu
Zdecydowanie warto. Jak o taką poważną metamorfozę chodzi to tylko do Pani Danusi z Magii Blondu. Też taką przeszłam i jestem mega zadowolona
drełka

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: drełka »

żanetka pisze: ↑21 sie 2021, 16:53
drełka pisze: ↑20 sie 2021, 17:57 Dziewczyny z Warszawy, którego fryzjera polecacie?? Znalazłam na facebooku Magię Blondu, mają salon na Sarmackiej. Widziałam na ich social mediach efekty ich pracy i wygląda to bardzo zachęcająco. Chciałabym się zdecydować na dużą metamorfozę i przejść na blond z brązu
Zdecydowanie warto. Jak o taką poważną metamorfozę chodzi to tylko do Pani Danusi z Magii Blondu. Też taką przeszłam i jestem mega zadowolona
dzięki wielkie za szybką odpowiedź, umówiłam się już online do nich na wizytę :) nie mogę się doczekać, wrócę z info jak wyszło ale myśle, że bedę zadowolona

ptaszkowa pożar
aguś33

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: aguś33 »

drełka pisze: ↑20 sie 2021, 17:57 Dziewczyny z Warszawy, którego fryzjera polecacie?? Znalazłam na facebooku Magię Blondu, mają salon na Sarmackiej. Widziałam na ich social mediach efekty ich pracy i wygląda to bardzo zachęcająco. Chciałabym się zdecydować na dużą metamorfozę i przejść na blond z brązu
Polecam zdecydowanie magię blondu, to najlepszy salon w jakim byłam. Jestem już stałą klientką i moje dwie przyjaciółki też, zawsze wychodzimy zadowolone. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści, żadne metamorfozy tam niestraszne :-)
nataśka8

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: nataśka8 »

aguś33 pisze: ↑22 sie 2021, 23:27
drełka pisze: ↑20 sie 2021, 17:57 Dziewczyny z Warszawy, którego fryzjera polecacie?? Znalazłam na facebooku Magię Blondu, mają salon na Sarmackiej. Widziałam na ich social mediach efekty ich pracy i wygląda to bardzo zachęcająco. Chciałabym się zdecydować na dużą metamorfozę i przejść na blond z brązu
Polecam zdecydowanie magię blondu, to najlepszy salon w jakim byłam. Jestem już stałą klientką i moje dwie przyjaciółki też, zawsze wychodzimy zadowolone. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści, żadne metamorfozy tam niestraszne :-)
Też polecam świetny salon i wspaniali ludzie, nie tylko robią cuda z włosami ale też z paznokciami. Pazurki robi Pani Daria i jest świetna w tym ;-)
martyś

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: martyś »

nataśka8 pisze: ↑24 sie 2021, 22:38
aguś33 pisze: ↑22 sie 2021, 23:27
drełka pisze: ↑20 sie 2021, 17:57 Dziewczyny z Warszawy, którego fryzjera polecacie?? Znalazłam na facebooku Magię Blondu, mają salon na Sarmackiej. Widziałam na ich social mediach efekty ich pracy i wygląda to bardzo zachęcająco. Chciałabym się zdecydować na dużą metamorfozę i przejść na blond z brązu
Polecam zdecydowanie magię blondu, to najlepszy salon w jakim byłam. Jestem już stałą klientką i moje dwie przyjaciółki też, zawsze wychodzimy zadowolone. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści, żadne metamorfozy tam niestraszne :-)
Też polecam świetny salon i wspaniali ludzie, nie tylko robią cuda z włosami ale też z paznokciami. Pazurki robi Pani Daria i jest świetna w tym ;-)
Byłam niedawno pierwszy raz na paznokciach w Magii Blondu, jestem mega zadowolona. Polecam każdemu :-)
duśka

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: duśka »

Od jakiegoś czasu umawiam się do fryzjera tylko i wyłącznie przez https://play.google.com/store/apps/deta ... louisdavid . Jest to świetna aplikacja, która nie sprawia żadnych problemów. Nie mam do niej w ogóle żadnych zastrzeżeń, u mnie sprawdziła się fantastycznie
łucja z.

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: łucja z. »

W Warszawie polecam salon o nazwie AKADEMIA PERFECT HAIR. Cudne koloryzacje, świetne strzyżenia, bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych + mają też barbera, gdyby któryś z Panów był zainteresowany ;) Kadra z doświadczeniem i wiedzą. No i lokalizacja bardzo ok, bo na Śródmieściu. Gorąco polecam!!
mała hanka

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: mała hanka »

Jeśli o fryzjera w Warszawie chodzi to tylko Magia Blondu, obecnie salon jest na Sarmackiej, ale znam Panią Danusię jeszcze z poprzedniej lokalizacji, najlepsza w swoim fachu, chodzę do niej od lat. Popatrzcie sobie na metamorfozy na ich profilu na fb, no prawdziwa magia ;) https://www.facebook.com/danutacyboronm ... 4032066372
kamińska

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: kamińska »

Wierzę, ze odpowiednio dobrana fryzura potrafi podkreślić wszystkie atuty twarzy oraz ukryć jej ewentualne mankamenty. Wykonywane przez nich https://fajnepaznokcie.pl/cennik-fryzjer/ strzyżenia włosów odznaczają się precyzją i sprawiają, że wyglądasz wyjątkowo efektownie. Potrafią doradzić w wyborze odpowiedniej fryzury, niezależnie od tego czy mowa o strzyżeniu czy koloryzacji włosów.
falek

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: falek »

Mówiąc o biznesie fryzjerskim, ważne jest, aby wziąć pod uwagę aspekt finansowy. Dobrym pomysłem jest obsługa dofinansowania na otwarcie salonu fryzjerskiego. Pomoże to nie tylko pokryć początkowe koszty, ale także zapewni stabilny przepływ gotówki dla firmy. Uważam, że jest to mądra decyzja dla każdego początkują
ODPOWIEDZ