Firma sprzątająca biura

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
bilo
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2019, 19:43

Firma sprzątająca biura

Post autor: bilo »

Czy możecie mi podpowiedzieć na jakie warunki umawiać się z sprzątanie biur Warszawa żeby nie wyszło mi strasznie drogo ale żeby pani przychodziła w miarę często? Jaki rozkład sobie wybieracie zwykle jeśli chodzi o częstotliwość? będę się coś licytował w razie czego chociaż słyszałem że mają ogólnie dobre ceny
Awatar użytkownika
laperela
Posty: 107
Rejestracja: 02 gru 2019, 20:46

Re: Firma sprzątająca biura

Post autor: laperela »

my z kolezanka mamy to szczescie, ze nasze biuro ogarniamy same, wiec nie musimmy nikogo zatrudniac, a to duza oszczednosc, zakupilysmy sobie porzadny sprzet w sklepie myjki.eu i idzie nam bardzo sprawnie :) maja tam wszystko, czego potrzeba
Awatar użytkownika
what
Posty: 27
Rejestracja: 31 maja 2019, 23:03

Re: Firma sprzątająca biura

Post autor: what »

Serio jest aż koniecznosc zamawiania firmy sprzatajacej z zewnatrz? U nas w pracuje łącznie 25 osób. Do sprzatania mamy dwie panie na dwóch zmianach. Panie sobie dorabiaja, sprzety sama pozamawiałam zreszta takie same jak do domu. W marcu przykladowo wymienialam odkurzacz u siebie to i zamowilam workowy zilan na firme. Moc ssania 1200W jest baaaardzo wystarczajaca zwlaszcza ze mam wrazenie jakby ciągnał przy 1600W
Awatar użytkownika
karola
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:10

Re: Firma sprzątająca biura

Post autor: karola »

U nas sprzątaniem zajmowałą się Pani Wiesia ale przeszła na emeryturę. Teraz szukam pomocy do sprzątania na https://homefree.eu/pl Jest tam wiele ogłoszeń tego typu. Może też je przejrzyj? Myślę, że bez problemu znajdziesz kogoś do sprzątania a nawet prania i gotowania.
Awatar użytkownika
Izik
Posty: 21
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:43

Re: Firma sprzątająca biura

Post autor: Izik »

We Wrocławiu śmiało mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na ofertę firmy https://ponpran.pl/ w przypadku której można liczyć przede wszystkim na najwyższą jakość, profesjonalizm ze strony obsługi i jednocześnie rozsądne ceny. Oby Wam także pomogli, bo w przestrzeni biurowej, magazynowej itd. sprawdzają się świetnie i porządek zachowany jest od początku do końca.
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 85
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:00

Re: Firma sprzątająca biura

Post autor: Olka »

Akurat korzystanie z usług firm sprzątających to moim zdaniem ostateczność - wystarczy miec odpowiedni narzędzia i środki do sprzątania aby wszystko wysprzątać tak jak trzeba i to bez wysiłku. Jesli poszukujecie dobrej chemii to według mnie pramol to firma warta uwagi. Można je zakupić w wersji zapachowej jak i bezzapachowej. Ich płyny są biobójcze i ekologiczne. Przez internet można zamówić je bardzo tanio i w dużych ilościach - np tutaj I-posprzatane.pl . Jest tu spory wybór jak i mozna zakupić wszelkie potrzebne akcesoria do sprzątania i to wszystko w jednym miejscu
ODPOWIEDZ