Egzamin państwowy na prawo jazdy

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Łezka
Posty: 12
Rejestracja: 06 mar 2019, 10:20

Egzamin państwowy na prawo jazdy

Post autor: Łezka »

Chcesz zdać egzamin na prawo jazdy kategorii B? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą auto szkoły Pałgan.pl. W tym miejscu uczą jeździć bezpiecznie, przepisowo i zgodnie z zasadami eco drivingu.
Awatar użytkownika
karola
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:10

Re: Egzamin państwowy na prawo jazdy

Post autor: karola »

Jaką szkołę jazdy w Warszawie polecacie? Ja przejrzałam kilka ofert i jak na razie najbardziej podoba mi się oferta szkoły Elmol - https://elmol.pl/ Widziałam, ze cieszy się ona pozytywną opinią, ma bardzo dobrych instruktorów z doswiadczeniem a cena kursu nie zwala z nóg. Ktoś z was uczył się tam jeździć?
Awatar użytkownika
kartofel
Posty: 14
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:09

Re: Egzamin państwowy na prawo jazdy

Post autor: kartofel »

No tak, do takiego egzaminu trzeba się przygotować. Kazdy, kto zdawał taki egzamin na prawo jazdy wie, że do tego potrzebna jest też umiejętność kontrolowania stresu. Dobra szkoła nauki jazdy jest tutaj moim zdaniem sprawą podstawową. Tutaj na przykład fajnie uczą http://orbiter.com.pl/
Awatar użytkownika
nikita
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 19:22

Re: Egzamin państwowy na prawo jazdy

Post autor: nikita »

Widzę, że opinie są jak najbardziej pozytywne. Dlatego chyba skorzystam z tej oferty.
Jeśli przychodzisz więcej niż raz, w jedno miejsce, z tą samą osobą to myślę, że nie możesz już nigdy powiedzieć, że to tylko twoje miejsce.
Awatar użytkownika
radomska
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:11

Re: Egzamin państwowy na prawo jazdy

Post autor: radomska »

Zgodze się że dobra szkoła to podstawa, ja chodziłam na kurs do Motostart na Mokotowie i nie miałam problemu ze zdaniem prawka potem, dobrze tam uczą, cierpliwie tłumacza jak sobie z czymś nie radzisz, poza tym nie oszukują na godzinach i są punktualni a to też ważne
Awatar użytkownika
DamianKl
Posty: 119
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:39

Re: Egzamin państwowy na prawo jazdy

Post autor: DamianKl »

Jeśli chodzi o prawo jazdy w Poznaniu to zajrzyjcie do oferty szkoły jazdy OSK Pegaz https://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ w przypadku której można liczyć na dobrych instruktorów, wsparcie od początku do końca kursu i jednocześnie fajną atmosferę, dzięki czemu sama nauka jazdy sprawia sporo przyjemności.
Awatar użytkownika
ala
Posty: 52
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:09

Re: Egzamin państwowy na prawo jazdy

Post autor: ala »

Ja też od jakiegoś czasu noszę sie z zamiarem zbudowania własnego prawa jazdy, ale jeszcze się nie wybrałam. Za to wiem, że tutaj www.badania-kierowcow.warszawa.pl/rejestracja/ muszę się na odpowiednie badania zarejestrować. I dopiero potem będę mogła zdecydowanie polepszyć swoje dalsze umiejętności. Tylko najpierw sprawdzę, czy mogę zostać kierowcą.
Awatar użytkownika
Mr Robot
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:06

Re: Egzamin państwowy na prawo jazdy

Post autor: Mr Robot »

Ja byłem bardzo dobrze przygotowany - w szkole Zdaj Prawko z Poznania mają bardzo dobrych instruktorów więc polecam!
Hackers. We inherently trust no one, including each other.
ODPOWIEDZ