Apteka internetowa - jaka?

Znajdziesz tu wszystko to, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kolor
Posty: 61
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:50

Apteka internetowa - jaka?

Post autor: kolor »

Myślę, że dobrą opcją są apteki i sklepy online. Na przykład ciekawą ofertę znalazłam tu: https://www.apteka-leki.pl/ Można tam zamówić różne leki dostępne w trudnej sytuacji. Macie jakieś doświadczenie z tą apteką? Myślę, że obecnie najbezpieczniej jest kupować wszystko online. Myślę, że to ciekawa oferta. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Robicie zakupy online? Czy wolicie stacjonarnie?
Awatar użytkownika
enoi
Posty: 55
Rejestracja: 23 mar 2020, 23:43

Re: Apteka internetowa - jaka?

Post autor: enoi »

Zdarza się, że kupuję coś online, ze względu na to, że niektóre produkty są po prostu tańsze. Ostatnio zamawiałam na przykład spray na rany bo to jest produkt, który po prostu warto mieć w apteczce zawsze.
Awatar użytkownika
bunny
Posty: 88
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:50

Re: Apteka internetowa - jaka?

Post autor: bunny »

Niestety jak to często bywa i ja mam stan zapalny pochwy po porodzie. Nie jest to nic przyjemnego, dlatego szukam czegoś odpowiedniego co pomoże mi podleczyć to miejsce... Coś najlepiej bakteriobójczego i leczniczego.
Wiśnia

Re: Apteka internetowa - jaka?

Post autor: Wiśnia »

Ja od lat wszystkie zakupy robię w DOZ, jak dla mnie niezawodni, też bardzo sprawnie realizują e-recepty.
Ośka

Re: Apteka internetowa - jaka?

Post autor: Ośka »

Zgadzam się, mają bogaty asortyment, ceny też ok. Ja ich poznałam dopiero jakiś rok temu, bo u mnie w okolicy właśnie oni jako pierwsi realizowali e-recepty.
aliś

Re: Apteka internetowa - jaka?

Post autor: aliś »

A czy wiecie, jaki środek na odleżyny najlepiej zastosować. Właśnie szukam czegoś odpowiedniego dla mojej babci, która praktycznie leży cały czas i ma teraz odleżyny, które nie są niczym przyjemnym.
ODPOWIEDZ