Najlepsza telewizja internetowa? Dużo kanałów i polskie seriale?

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
Wika
Posty: 46
Rejestracja: 16 mar 2020, 6:49

Najlepsza telewizja internetowa? Dużo kanałów i polskie seriale?

Post autor: Wika »

Najlepsza telewizja internetowa? Dużo kanałów i polskie seriale?
Szukam jakiejś fajnej opcji dla całej rodzinki, żeby i dla dzieci coś było, i dla mnie bieżące newsy najlepiej jak się uda z tvn24 i seriale polskojęzyczne dla żony itd.
Co poradzicie? hbo i netflix nie, bo tam są tylko seriale

pakiety internetowe w plus mix
Szczęściarz

Re: Najlepsza telewizja internetowa? Dużo kanałów i polskie seriale?

Post autor: Szczęściarz »

Wika pisze: ↑04 mar 2021, 14:24 Szukam jakiejś fajnej opcji dla całej rodzinki, żeby i dla dzieci coś było, i dla mnie bieżące newsy najlepiej jak się uda z tvn24 i seriale polskojęzyczne dla żony itd.
My też wybieraliśmy rodzinnie telewizję internetową :)
Każdy mówił czego potrzebuje i wyposrodkowalismy to tak, żeby w ostatecznym wyborze każdy miał coś dla siebie.
U nas padło na tv WP pilot , tu sobie sprawdź ich ofertę https://pilot.wp.pl/landing-page/starte ... senna_2021 myślę że i seriali masz moc dla kobiet i dla mężczyzn i programów dla dzieci, plus jak dla mnie kluczem były stacje podróżnicze i przyrodnicze, no i oczywiście TVN24 :)

A do tego masz u nich full HD, i opcje oglądania spoza Polski , na różnych urządzeniach
Sadziński

Re: Najlepsza telewizja internetowa? Dużo kanałów i polskie seriale?

Post autor: Sadziński »

Przerabiałem temat. I tak potrzeba dobrego internetu do tego, by jakosć obrazu była ok i nie rwało się lub buforowało co jakiś czas. Moze teraz to poprawili ale kiedyś było tak sobie. No i oczywiście to opcja płatna. Czyli tak samo jak zwykła kablówka. A ta jest bardziej stabilna. Mam od Elposa w Białymstoku. I jakość i stabilność jest po stronie tradycyjnego rozwiązania.
Awatar użytkownika
plex
Posty: 16
Rejestracja: 27 gru 2019, 9:43

Re: Najlepsza telewizja internetowa? Dużo kanałów i polskie seriale?

Post autor: plex »

Ja na przykład wyszukałem sobie dobrego dostawcy telewizji i internetu i dzięki temu na telewizję internetową nie mogę narzekać a z neta korzystają jednocześnie wszyscy domownicy i nic się nie tnie i nie przerywa. To ważne bo dziś nie dość że zdalnie pracujemy to nauka u dzieci też w większości się zdalnie odbywa
Awatar użytkownika
jannka
Posty: 58
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:14

Re: Najlepsza telewizja internetowa? Dużo kanałów i polskie seriale?

Post autor: jannka »

Ja mam i internet i telewizję od Fiberlink. Jeśli ktoś na terenie Krakowa i okolic szuka sprawdzonego dostawcy internetu to polecam bez cienia wątpliwości. Mają najlepszą ofertę jeśli chodzi o warunki i najlepszą jeśli chodzi o działanie i niezawodność usług. Internet światłowodowy nawet 900 Mb/s, taka prędkość robi wrażenie :)
ODPOWIEDZ