Domowa produkcja alkoholu

Co robisz w wolnym czasie? Czym się interesujesz? Podziel się tym, na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie zainteresowania jak Ty!
Awatar użytkownika
bogdal
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2020, 1:35

Domowa produkcja alkoholu

Post autor: bogdal »

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu moim największym hobby stała się domowa produkcja alkoholu. Powiem wam, że zainwestowałem nawet w mini destylator, który okazał się strzałem w 10. Porządne urządzenie to też bardzo ważna kwestia, z której niewiele osób tak naprawdę zdaje sobie sprawę. Ciekawi mnie, czy ktoś z was też podziela moje hobby?
Boganowóa

Re: Domowa produkcja alkoholu

Post autor: Boganowóa »

Bardzo ciekawe i unikatowe hobby, podobnie jak moje. Ja oglądam radary online na radaryonline gdzie zawsze mam dostęp do najnowszych informacji pogodowych itp. Szczerze polecam, teraz podczas pandemii wszystko jest przyjemniejsze od oglądania telewizji :D

książka uderzona przez piorun
Ahatek

Re: Domowa produkcja alkoholu

Post autor: Ahatek »

Bardzo fajny pomysł! Sam kiedyś chciałem produkować alkohol w domu, ale żona by mnie chyba wyrzuciła z mieszkania :lol: trochę się też obawiam o jakiś pożar bądź wybuch. Póki co, swoją pasje postanowiłem przelać w finanse. Najpierw musiałem rozprawić się z wpisem przez moją byłą żonę z BIK (polecam ten poradnik https://pozyczkase.pl/jak-sprawdzic-bik/). Wszystko wraca już do normy. Kto wie, może kiedyś również tego spróbuję i będę mógł się tutaj przed Wami swoimi wypocinami podzielić na forum :)

abakus konin nieruchomości
ODPOWIEDZ