Stylowa kuchnia

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
hermina91
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 4:26

Stylowa kuchnia

Post autor: hermina91 »

Hejka wszystkim.
Postanowiliśmy z mężem zrobić remont, a przede wszystkim zależy nam na kuchni, bo ta aż się prosi o odnowę. Nie mamy pomysłu, skąd moglibyśmy zamówić meble. Spodobała nam się oferta meblejanas.eu. Znacie tego producenta? Polecacie?

kjw pt92
Awatar użytkownika
romana1992
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 14:48

Re: Stylowa kuchnia

Post autor: romana1992 »

Nowoczesne kuchnie to coś, co bardzo lubię, więc nietrudno było mi się zdecydować na skorzystanie z oferty tego producenta. Z jakości i estetyki wykonania chyba nie mogłabym być bardziej zadowolona. Zasługują na wszelkie pozytywne opinie i na polecenia:)
Kaśka

Re: Stylowa kuchnia

Post autor: Kaśka »

Producentów i sklepów z meblami jest u nas mnóstwo więc ciężko dobrać coś bo jest nadmiar wyboru. Nawet jak coś znajdziesz to zazwyczaj okazuje się że cena jest zaporowa. Jest jednak sklep który ma świetny wybór i atrakcyjne ceny jednocześnie. Mam na myśli https://www.edinos.pl/meble-kuchenne gdzie ja znalazłam swoje meble do kuchni więc i tobie się uda.
ODPOWIEDZ