Środki chwastobójcze

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
karin
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Środki chwastobójcze

Post autor: karin »

Eliminując chwasty, pozbawiamy rośliny uprawne konkurencji w zakresie pobierania wody oraz składników odżywczych z gleby. Opryski środkami zwalczającymi zachwaszczenie pozwalają także, aby rośliny uprawne posiadały właściwy dostęp do światła słonecznego. Dlatego ze swojej strony mogę wam polecić ofertę https://www.syngenta.pl/srodki-ochrony-roslin/herbicydy Myślę, że sprosta waszym oczekiwaniom.
Awatar użytkownika
TargetOE
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 21:34

Re: Środki chwastobójcze

Post autor: TargetOE »

Dzień dobry,
do zwalczania chwastów oraz odrostów korzeniowych w ogródkach działkowych i ogrodach przydomowych, polecam środek Effect 24H. Może być stosowany na wszystkie rodzaje roślin, w szczególności przy uprawie drzew i krzewów owocowych, ponieważ z uwagi na naturalne pochodzenie preparatu, możemy być pewni, że w owocach nie będzie pozostałości niepożądanych substancji.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.

cynk z miedzią
Awatar użytkownika
enoi
Posty: 55
Rejestracja: 23 mar 2020, 23:43

Re: Środki chwastobójcze

Post autor: enoi »

A poradzi sobie z chwastami z kostki brukowej? mam nowy, ładny podjazd, a chwasty go szpecą...
Awatar użytkownika
TargetOE
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 21:34

Re: Środki chwastobójcze

Post autor: TargetOE »

Dzień dobry,
środek chwastobójczy Effect 24H jest przeznaczony przede wszystkim do stosowania na powierzchniach twardych, takich jak kostka brukowa, podjazdy czy chodniki, efekty widać już po dwóch dniach od aplikacji.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.
Łucznik

Re: Środki chwastobójcze

Post autor: Łucznik »

Na szczęście nie mam problemu z wyrastającymi chwastami spomiędzy kostki brukowej. Wszystko dzięki temu, że zastosowałem tę fugę żywiczną https://zafuguj.pl/produkt/fug-mix-opti ... owy-zolty/. Chroni ona przed chwastami oraz mrówkami. Wiele osób robi błąd, ponieważ używa do spionowania piasku, który nie chroni praktycznie przed niczym.
ODPOWIEDZ