Specjalny fotel do gier - kupić?

Lubisz projektować wnętrza? Nie masz pomysłu na aranżację jakiegoś wnętrza? Borykasz się z nieuporządkowanym ogrodem? Mamy dla Ciebie dużą porcję inspiracji, informacji i porad.
Awatar użytkownika
Dominikana
Posty: 200
Rejestracja: 03 sty 2020, 10:47

Specjalny fotel do gier - kupić?

Post autor: Dominikana »

Co o tym sądzicie?
Warto kupić specjalny fotel do gier?
Widziałam w tym sklepie https://magod.pl/pol_m_Fotele-gamingowe ... n-336.html naprawdę duży wybór takich i zastanawiam się czy to nie jest tak, że jak kupię super wygodny fotel, to już w ogóle wstanie od gry będzie niemożliwe? :)
Jakie są wasze doświadczenia na tym polu?
Chętnie dowiem się czegoś więcej.

mosiądz pręty
Awatar użytkownika
szyszka
Posty: 95
Rejestracja: 16 sty 2020, 14:27

Re: Specjalny fotel do gier - kupić?

Post autor: szyszka »

Jesli masz mozliwosc i odpowiedni budzet, to uwazam, ze jak najbardziej warto kupic taki profesjonalny fotel gamingowy, zawsze to wieksza wygoda i komfort, a wiadomo, ze jak ktos gra, to siedzi kilka godzin dziennie przy tym kompie. Ja mam z genesisa nitro 550 i jest super, niezawodny
ritka

Re: Specjalny fotel do gier - kupić?

Post autor: ritka »

szyszka pisze: ↑26 lut 2021, 22:32 Jesli masz mozliwosc i odpowiedni budzet, to uwazam, ze jak najbardziej warto kupic taki profesjonalny fotel gamingowy, zawsze to wieksza wygoda i komfort, a wiadomo, ze jak ktos gra, to siedzi kilka godzin dziennie przy tym kompie. Ja mam z genesisa nitro 550 i jest super, niezawodny
Tez mam z genesisa fotel,bardzo dobry wybór, no i solidne wykonanie, na pewno na dlugo posluzy, znajomy duzo gra i wlasnie on polecil mi ta marke, fajnie, bo sprawdzone
ODPOWIEDZ